Wpis z mikrobloga

"Dziecko w aucie".

Nic mnie tak nie trigeruje, jak kiedy widzę to w tylnej szybie jakiegoś auta.

A CO MNIE TO KURVVA OBCHODZI, że dziecko w aucie? Nienawidzę ludzi, którzy tak robią. To co kurva - jak nie ma dziecka w aucie, to znaczy że mogę Ci #!$%@?ć w tyłek? Fuckkk logic.

#zalesie #polskiedrogi #motoryzacja #rodzice #dzieci
pearl_jamik - "Dziecko w aucie".

Nic mnie tak nie trigeruje, jak kiedy widzę to w ty...

źródło: 21

Pobierz

"DZIECKO W AUCIE", wkurwia Cię to?

  • tak 46.4% (1403)
  • nie 53.6% (1618)

Oddanych głosów: 3021

  • 121
  • Odpowiedz
@pearl_jamik: ktoś kiedyś tłumaczył, że jak na aucie, które miało wypadek, znajdziesz taką naklejkę, to warto przeszukać okolicę w poszukiwaniu dzieciaka (jeśli nie znalazłeś go w środku).

A poza tym to zwykła naklejka. Jak "z rybom" albo nadgryzionym jabłkiem. Typ tak chce i tak ma. Nic mi do tego.
  • Odpowiedz
@pearl_jamik: też tego nie rozumiałem do momentu kiedy się pojawił maluch i bardzo często śpi w samochodzie - ciężko zrozumieć to komuś kto nie ma dziecka ile warte jest chociaż 30 minut spokoju podczas spania - można nie trąbić np
¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@haabero: i tak taka naklejka Cie przed niczym nie uchroni, pieluszkowe zapalanie mózgu? Ja bym nawet na ta naklejkę uwagi nie zwrócił i jakbyś coś odwalił to bym trąbił. A nawet jakbym zwrócił uwagę na naklejkę to miałbym to w dupie bo posiadanie dziecka nie sprawia że jesteś ponad prawem i normami społecznymi.

Ewentualnie zażądał bym od ciebie moje pieniądze( ͡° ͜ʖ ͡°) abyś mi oddał
  • Odpowiedz
@pearl_jamik: zamiast się wkurzać od razu to możesz spróbować pomyśleć z czyjejś perspektywy. może chodzi o to, żebyś miał wyrozumiałość, jeśli ktoś się na chwilę zawiesi, bo coś musi sprawdzić przy dziecku? może chodzi zwyczajnie o to, żebyś nie trąbił od razu jak nie musisz?

w najgorszym wypadku - to tylko plakietka. ktoś sobie ma. nie krzywdzi Cię to w żaden sposób. wyluzuj i idź dotknąć trawy ( ͡°
  • Odpowiedz