Wpis z mikrobloga

"Dziecko w aucie".

Nic mnie tak nie trigeruje, jak kiedy widzę to w tylnej szybie jakiegoś auta.

A CO MNIE TO KURVVA OBCHODZI, że dziecko w aucie? Nienawidzę ludzi, którzy tak robią. To co kurva - jak nie ma dziecka w aucie, to znaczy że mogę Ci #!$%@?ć w tyłek? Fuckkk logic.

#zalesie #polskiedrogi #motoryzacja #rodzice #dzieci
pearl_jamik - "Dziecko w aucie".

Nic mnie tak nie trigeruje, jak kiedy widzę to w ty...

źródło: 21

Pobierz

"DZIECKO W AUCIE", wkurwia Cię to?

  • tak 47.7% (2642)
  • nie 52.3% (2894)

Oddanych głosów: 5536

  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pearl_jamik jeśli Cię to irytuje, wynika to wyłącznie z Twojej niewiedzy. Wioząc dziecko w foteliku, szczególnie bardzo małe, nie będziesz intensywnie przyspieszał ani zwalniał żeby ono nie waliło w fotelik na przemian czołem i potylicą. Oznaczenie to nie ma więc związku z wjeżdżaniem w dup* ale informuje że jeśli nie wyprzedzasz to nie masz co liczyć na responsywne przyspieszanie, płynne pokonywanie zakrętów przez poprzedzający samochód i musisz to zaakceptować.

Nie musisz
  • Odpowiedz
@pearl_jamik: ja jak widze te naklejki że dziecko w aucie to zawsze podjeżdżam bliżej xDD
#!$%@?, chłopy se myślą że jak nakleja, że kaszojad w środku to będę na nich uważał bardziej niż na resztę chyba xD
  • Odpowiedz
Nic mnie tak nie trigeruje, jak kiedy widzę to w tylnej szybie jakiegoś auta


@pearl_jamik: bo jak zobaczysz że ktoś jedzie 50 w zabudowanym i cię będzie tym #!$%@?ł to taka naklejka może mówić o powodzie takiegoż zachowania
  • Odpowiedz
A CO MNIE TO KURVVA OBCHODZI, że dziecko w aucie?


@pearl_jamik: Np. daje ci to informację, że kierowniczka takiego dyliżansu może zatrzymać się na środku ronda żeby podać bombelkowi soczek. Gdybym nie widział takiej akcji na własne oczy to bym nie uwierzył.
  • Odpowiedz