Wpis z mikrobloga

"Dziecko w aucie".

Nic mnie tak nie trigeruje, jak kiedy widzę to w tylnej szybie jakiegoś auta.

A CO MNIE TO KURVVA OBCHODZI, że dziecko w aucie? Nienawidzę ludzi, którzy tak robią. To co kurva - jak nie ma dziecka w aucie, to znaczy że mogę Ci #!$%@?ć w tyłek? Fuckkk logic.

#zalesie #polskiedrogi #motoryzacja #rodzice #dzieci
pearl_jamik - "Dziecko w aucie".

Nic mnie tak nie trigeruje, jak kiedy widzę to w ty...

źródło: 21

Pobierz

"DZIECKO W AUCIE", wkurwia Cię to?

  • tak 46.4% (1424)
  • nie 53.6% (1644)

Oddanych głosów: 3068

  • 123
  • Odpowiedz
ktoś kiedyś tłumaczył, że jak na aucie, które miało wypadek, znajdziesz taką naklejkę, to warto przeszukać okolicę w poszukiwaniu dzieciaka (jeśli nie znalazłeś go w środku).


@gomjeden: mit. Zawsze trzeba sprawdzić czy ktoś jeszcze był w aucie, nie ma różnicy czy dorosły czy dziecko
  • Odpowiedz
@pearl_jamik: ktoś kiedyś tłumaczył, że jak na aucie, które miało wypadek, znajdziesz taką naklejkę, to warto przeszukać okolicę w poszukiwaniu dzieciaka (jeśli nie znalazłeś go w środku).


@gomjeden: już ratownicy medyczni obalili ten mit. Bo po 1. Jak jest wypadek to szyby są zazwyczaj potłuczone i nikt nie będzie patrzył czy są jakieś naklejki na nich. Po 2. Takie naklejki mogą wprwoadzać tylko w błąd bo gdyby ratownicy
  • Odpowiedz
@pearl_jamik: Bo prawidłowo ta tabliczka "Dziecko w aucie" jest po pierwsze w "oczojebnym" kolorze np. żółtym, po drugie na przyssawkę do szyby. I założenie jest takie, aby podczas przewożenia małego dziecka przymocować ją do szyby, aby podczas (odpukać) wypadku ktoś postronny wiedział o tym, że w samochodzie było, jest także małe dziecko. Kolor żółty przeważnie jest, aby można było ją łatwo znaleźć. Małe dziecko może być zakleszczone gdzieś pomiędzy siedzeniami,
  • Odpowiedz
@pearl_jamik: różne rzeczy naklejają na auto. Nie widzę problemu. Chociaż czasami jak jest naklejka, a dziecka nie ma w środku i właściciel jeździ jak wariat to mnie denerwuje. Bo to czysta hipokryzja oczekiwanie specjalnej uwagi od kogoś, a samemu nie szanując w ogóle ludzi dookoła
  • Odpowiedz
A CO MNIE TO KURVVA OBCHODZI, że dziecko w aucie? Nienawidzę ludzi, którzy tak robią. To co kurva - jak nie ma dziecka w aucie, to znaczy że mogę Ci #!$%@?ć w tyłek? Fuckkk logic.


@pearl_jamik: Ale to ktoś nakleja coś takiego na TWOJE auto czy o co chodzi że masz taki ból dupy? Naklejka jak naklejka ale jakiś zjeb musi się przysrać, że ktoś sobie coś takiego na swoim
  • Odpowiedz
@pearl_jamik:
1. Zwiększenie ostrożności innych kierowców: Taki znak ma za zadanie poinformować innych kierowców, że w samochodzie znajduje się dziecko. Ma to skłonić ich do większej ostrożności, zachowania większej odległości i bardziej wyrozumiałego podejścia do stylu jazdy kierowcy tego auta, na przykład podczas nagłego hamowania lub wolniejszego poruszania się.

2. Zwiększenie bezpieczeństwa: Znak ma przypominać innym kierowcom o konieczności unikania ryzykownych manewrów w pobliżu tego pojazdu. Widząc taki znak, kierowcy mogą być bardziej czujni i ostrożni, co może zredukować ryzyko kolizji.

3. Informacja dla służb ratunkowych: W razie wypadku, taki znak może informować służby ratunkowe o obecności dziecka w samochodzie, co może wpłynąć na priorytety
  • Odpowiedz
  • 1
@r5678

Ewentualnie zażądał bym od ciebie moje pieniądze( ͡° ͜ʖ ͡°) abyś mi oddał za 800 plus a nie ze mam kogoś utrzymywać.


Ale wiesz, że ogromną większość co 800+ pobiera to też płaci podatki?
  • Odpowiedz
Ogólnie należy traktować taki pojazd trochę jak zielony listek, problem w tym ze dziecko jest w stanie rozproszyc uwage kierowcy (płacz, krzyk, kłótnie z rodzenstwem). To że niektórzy zrobili z tego formę przechwalania się potomstwem to inny problem...
  • Odpowiedz
też tego nie rozumiałem do momentu kiedy się pojawił maluch i bardzo często śpi w samochodzie - ciężko zrozumieć to komuś kto nie ma dziecka ile warte jest chociaż 30 minut spokoju podczas spania - można nie trąbić np

¯\(ツ)/¯


@haabero: nie no to już mocna odklejka, będziesz potencjalnie #!$%@?ć niebezpieczne manewry ale nawet nie trąbne bo maluszek śpi xD

@pearl_jamik dobrze mówisz mam to samo,#!$%@?ć kaszojadowych komunistów
  • Odpowiedz
  • 6
@pwone: JEŁOPIE, 800+ nie byłoby problemem nigdy, gdyby TYLKO mogli je ODPISAĆ w PICIE pracujący ludzie - ergo nie było by darmozjadów i patoli pobierających to świadczenie.
  • Odpowiedz