Wpis z mikrobloga

Witam, ogólnie ciekawa sytuacja.
Wrzuciłem posta na mirko, że będę streamował i gadał, o tym jak byłem prześladowany przez ostatnie 8 lat - tym razem już bez walenia podając nazwiska moich prześladowców. Wcześniej nie wskazywałem konkretnych osób, więc masa osób na wykopie wzięła mnie za czubka, który mówi "oni".
Po niecałych dwóch godzinach streamowania zaczęła do mnie wydzwaniać siostra, potem siostrzeniec i na końcu brat, nie odbierałem. Brat przyjechał, nie mógł wejść bo drzwi zamknięte więc zaczął mi po oknach napier.d.alać, spruł się do mnie, że mam przestać streamować i podawać nazwiska osób, które mnie prześladują. Na streamie wspominałem o tym, że jeśli ja podam ich nazwiska do publicznej wiadomości to w ramach zemsty cała moja rodzina(łącznie z dziećmi) ma być prześladowana, ich firmy bojkotowane itd.
Brat wymusił na mnie, abym usunął zapis streama. Najwyraźniej jest tak jak piszę, moja rodzina jest zastraszana.
Nie wiem co będzie teraz.
Siedzę i czekam, jest u mnie mój siostrzeniec, kima sobie.
Robię sobie kopie zapasową streama, mimo iż gadałem dwie godziny, nie zdążyłem opowiedzieć całości.

Link do posta przed streamem(wrzucam bo nie otagowałem i był mało widoczny):
https://wykop.pl/wpis/77242067/witam-nazywam-dominik-kwapisz-od-jakiegos-czasu-wr#270571539

#przesladowania #stream #patostreamy #zdrowie #rodzina #przegryw #beka #lgbt #heheszki #narkotykizawszespoko #praca #neuropa #4konserwy #policja
#bloglajfstajlowywiesniaka #homoseksualizm
  • 17
  • Odpowiedz
@IntroGeek:
Dokładnie, a raczej powiązania rodzinne, mówiłem dziś o tym na streamie. Kopia będzie na moim drugim koncie, z ustawionym czasem, który będę odwlekał, brat prosił mnie, albo wymusił, abym to usunął oryginał.
Nikt nie wie o drugim koncie, więc jeśli tam coś wrzucę, a oni będą o tym wiedzieć, to potwierdzi co pisałem wielokrotnie i mówiłem, że mam monitorowanego neta.
  • Odpowiedz
@IntroGeek:
www.youtube.com/@DKStrefa
Jeśli coś mi się stanie, zniknę z wykopu i nie mógłbym się zalogować - na tym kanale pojawi się zapis z dzisiejszego streama, mówię tam kto mnie prześladuje i opowiadam jak to było, nie całość jak pisałem powyżej.
Na prośbę rodziny usunąłem, wymusili to na mnie.
Ale zrobiłem sobie takie zabezpieczenie. Jak mnie by nie było na mirko parę dni (2-3) to znaczy, że mnie zabili.
Narazie będę
  • Odpowiedz
Ustawiłem na zapasowym koncie, aby za jakiś czas film został opublikowany, będę się po prostu co jakiś czas logował i odwlekał. Jeśli nie będę mógł się lognąć film zostanie opublikowany, do opisu dodam resztę nazwisk i może linka do pliku z moimi notatkami. Wcześniej brali mnie z schizola bo nie podawałem nazwisk, robiłem streama gdzie nie podawałem nazwisk i nikt się nie pruł, na tym podałem kilka nazwisk i zaraz telefony, brat
  • Odpowiedz
@placzek:
Zapewniam Cię, że nie robiłbym sobie jaj, obawiam się o życie swoje i swojej matki. Dzisiaj mówiłem o tym na streamie, szkoda, że nie mogę go wrzucić, moja rodzina sobie nie życzy, bo to na nich się odbije i oni będą za mnie prześladowani. Jest jeden zapis z poprzedniego streama, ale tam mówię łamanym angielskim i jest słaby dźwięk, a sama historia mniej zrozumiała. Dźwięk wyczyściłem i go podmienię
  • Odpowiedz
@Zamordowany_przez_policje_pedau: no ale jakoś musiałam cię znaleźć na wykopie xd serio wystarczyło wpisać nazwe z yt na wykopa i tyle, drugi czy trzeci post byl twój z załączonym linkiem do tego samego konta na YouTuba z którego cie pierwszy raz znalazlam.
  • Odpowiedz