Wpis z mikrobloga

Witam, nazywam Dominik Kwapisz, od jakiegoś czasu wrzucam posty o tym jak byłem i jestem nadal prześladowany za bycie homosiem, trwa to już 8 lat. Wiele osób wzięło mnie za czubka, nic w tym dziwnego, moja historia jest nieprawdopodobna do tego stopnia, że trudno w nią uwierzyć, szczególnie nie znając całego kontekstu oraz sposób w jaki pisałem był bardzo chaotyczny, a moich prześladowcach pisałem często "oni". Z tego też powodu ludzie brali mnie za schizola, dziś będzie inaczej, będę bez #!$%@? podawał nazwiska i wskazywał na konkretne osoby. Ludzie ci boją się tylko jednej rzeczy, a mianowicie tego, że podam ich nazwiska do publicznej wiadomości - zamierzam to zrobić. Ceną za to ma być prześladowanie całej mojej rodziny, bojkotowanie ich firm, żeby nie mogli zarobić i tym podobne. Także wiele ryzykuje, ale chcą zabić i moją matkę, mają na to przyzwolenie pilskiej policji, a nawet moich sióstr, które w dodatku im pomagają(od jakiegoś czasu).
Jeśli jesteś zainteresowany/a wysłuchaniem ułamka mojej powalonej historii to zapraszam na mój kanał na yt - spokojnie nie robię żadnego kontentu, nie jestem atencjuszem ani nic w tym stylu.
Ostatnio na streamie opowiedziałem o tym 3 godziny łamanym angielskim, dziś będę mówił łamaną polszczyzną, nie wiem jak długo. Nie mam przygotowanego żadnego skryptu, więc będę jechał z pamięci, zaczynając od 2016 roku, aż do dziś, dużo rzeczy pominę, ale myślę, że sens zostanie zachowany.
O ile stary prześladowany pedzio nikogo nie interesuje, to moja historia pokazuje dużo ciekawych rzeczy - prawdę o ludziach, sposoby manipulacji, przestrogi dla innych i odrobinę humoru.
Zaczynam o 16. Będę streamował z telefonu, dźwięk będzie lepszy.
Zapraszam i pozdrawiam
Na zdjęciu moje wsparcie emocjonalne.

www.youtube.com/@zygmundo
Zamordowanyprzezpolicje_pedau - Witam, nazywam Dominik Kwapisz, od jakiegoś czasu wrz...

źródło: IMG_20220429_160152

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz