Wpis z mikrobloga

@atteint: 2016 roku to samo nastolatek z autyzmem 20lat podobno próbuje wyrwac klamkę gliniażowi przeciwko Trumpowi, dostaje wyrok za to..

ten z wekendu wcale nie lepszy, wszystko dobrał źle co mógł, do tego w każdej chwili tak się wystawił że mogli go zdjąć (i chyba tylko czekali na alibi aż coś zrobi, bo drugi strzał był w ucho)

I jak taki gość mógł trafić w ucho, jak nawet przechodnie na niego krzyczeli i informowali
  • Odpowiedz
  • 2
@nutka-instrumentalnews przecież właśnie nie trafił, nie celował w ucho.

Na mistrzostwach karabin 50m pierwsze miejsce w Tokio(w 2020) zajął gość urodzony w 2000, młody wiek nie jest przeszkodą aby dobrze strzelać.

Wytrzymać stres można farmakologicznie, leki uspokajające łatwo zdobyć a one prawie całkiem wycinają lęk. Nie trzeba być komandosem aby nie być jak galareta od adrenaliny jak się ma farmakologię
  • Odpowiedz
@10129: tylko że jak podają oddał strzał jak gliniarze wchodzili na dach po niego, pokazał im klamke i wtedy obrócił sie na Donalda..

jak patrzę nigdy nie było podobnego przypadku.. „Rozmawiałem dziś rano z lekarzami z oddziałów ratunkowych, chirurgami naczyniowymi i chirurgami urazowymi w całym kraju i nikt nie pamięta podobnego przypadku” – powiedział.

Podkreślił, jak rzadko zdarza się, aby ktoś został drasnięty kulą z potężnego karabinu bez odniesienia poważniejszych obrażeń. „Szkoliłem się na oddziale ratunkowym w Bellevue, niezliczoną ilość razy opiekowałem się ofiarami postrzałów i nigdy nie widziałem niczego z potężnego karabinu, co by tylko drasnęło coś” – wyjaśnił
  • Odpowiedz
@nutka-instrumentalnews: jesteś kompletnie odklejony od rzeczywistości, celował w głowę by zabić, brał udział w strzelaniach na strzelnicy, nie skalibrował pewnie broni i dlatego chybił o centymetry na całe szczęście.
  • Odpowiedz