Wpis z mikrobloga

Gardze facetami, którzy dają sobie wmówić, że ilość partnerów nie ma znaczenia w związku. Pomijając fakt, że normalnego chłopa brzydzi to, że jego laska miała setki #!$%@? przed nim, zostaje jeszcze ważniejsza kwestia. Im więcej facetów, tym bardziej ego #p0lka skaczę, robi sobie porównania, ten był taki, ten taki, ten miał to, a jednego czy dwóch będą wspominać całe życie jako wzór chłopa którego nikt jej nie zastąpi. Przypomnijcie sobie jak wygląda pierwsza niewinna miłość, bez żadnych porównań do poprzednika, bez kalkulacji i tego szamba, baba z dużym przebiegiem jest nie tylko obrzydliwa, ale też paradoksalnie niebezpieczna z niej inwestycja, która może szybko kopnąć nas w dupę.
  • 255
  • Odpowiedz
Nie bez powodu to się nazywa alpha widow, a nie alphaS widow. Gwarantuje, że gdyby mając np. 24 lata po kilku partnerach i kilku onsach spotkała faceta, który dawałby jej super orgazm za każdym razem to ci wszyscy byli by zupełnei odeszli w zapomnienie ( ͡° ͜ʖ ͡°) (tylko niestety zazwyczaj jest odwrotnie).

Osobiście dorzuciłbym do tego jeszcze pakiet emocji, romantyczno-draniowy charakter i okazyjne wbijanie szpilki, ale generalnie
  • Odpowiedz
Dlatego większe poczucie bezpieczeństwa daje dziewica, bo obniżamy ryzyko powyższej sytuacji. Ale świat nie jest czarno-biały.


@Walimbrachol: to zależy. Jeżeli dziewica trafi na faceta, który ją zaspokaja to tak. Zbyt wiele razy widziałem jednak jak szara myszka / dobra dziewczyna nadrabia stracone lata i pruje się nie słabiej od doświadczonego ssaka, gdy biologia wejdzie twardo na banię.
  • Odpowiedz
@vootz: Albo wystarczy być mądrym i nie być naiwnym debilem rujnując sobie życie grając na loterii z kobietami w przebiegu B5 i szukać lepszych opcji? Wiele #!$%@?ętych bab będzie wracać do tyłu z czasem i prędzej czy później zaczyna się w punkcie zero. To, że ktoś miał szczęście niczym z totka i znalazł w miarę rozsądną partnerkę, która była w związku z połową tego kraju nie oznacza, że ktoś inny
  • Odpowiedz
Imo opcja B najgorsza A i C spoko


@niebadzogrem: IMO C>B>A (XD). Wolę szona bo przynajmniej wiem, że wybuchnie i czego się spodziewać. Po dziewicy nie wiem. Wiem natomiast jak hormony potrafią działać, a kobiety po 30 są nimi zalewane i mają olbrzymie libido.
  • Odpowiedz
Najlepiej żeby miała już jakieś doświadczenie. Nie ma nic gorszego niż łóżkowa nudziara która umie tylko leżeć plackiem.


@guilmonn: zdradzić ci sekret? dziewica też może nabyć to doświadczenie (i to skrojone pod ciebie, a nie takie dostosowane do jakiegoś typa przed tobą) i wcale nie musi do tego mieć 20 innych typów w sobie.
  • Odpowiedz
@ZuluScout: bierzesz jakieś ekstremum i zrobiłeś z tego generalną populację, gratuluję racjonalizowania sobie swojego strachu przed intymnością... ŻYCIE POLEGA NA ZRUJNOWANIU GO SOBIE - wtf? To się kończy śmiercią jakbyś nie słyszał. Bycie w związku, bycie z ludźmi oznacza cierpienie, zawód, złamane serce - to jest #!$%@? wpisane w dizajn; jesteś tylko małym, przestraszonym chłopcem, który próbuje kontrolować coś, na co nie ma wpływu, a na co ma wpływ -
  • Odpowiedz
Oczywiście na poparcie swojej gadki trzeba jakieś nowe określenie wymyślić bo przecież nie ma się żadnych życiowych argumentów.


@sylwke3100: może się wychowywałem w dziwnym miejscu, ale mam 35 lat i od zawsze było tak, że faceci i kobiety gardzili cuckami, tylko inaczej to nazywano wtedy.
  • Odpowiedz
ybuchnę to co najwyżej ja za sie smiechu od takich debilnych argumentów


@czescmampytanie: spoko, krytykuj to czego nie widziałeś. typowe zachowanie wykopków i innych ludzi o ograniczonym spojrzeniu na świat. Tym bardziej że takie kobiety zdarzały się od zawsze. Szon przynajmniej będzie mógł zapanować nad swoimi odruchami, bo je zna. Był tam i zna to. Dziewica / laska z niskim przebiegiem nie i przez to może popłynąć. no ale spoko,
  • Odpowiedz
Ale wy macie smutne życie xD Lubię czytać te wasze komentarze i zdaje sobie wtedy sprawę jakie przegrywy tutaj siedzą i się wzajemnie brandzlują :D Wy lepiej wizytę do psychologa, albo psychiatry zaklepcie póki macie jeszcze czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Godir17: Aha czyli ty jako facet możesz ruchać ile się da, ale kobiety już mogą się seksić tylko ze swoim wybrankiem na całe życie. Zdrowo
  • Odpowiedz
1. Duża ilość partnerów seksualnych gorzej wpływa na kobiety, niż na mężczyzn.


@Reiden: Nie do konca prawda. Tak, mniej nas to dotyczy, ale to dlatego że tak to musi działać (tak samo jak kobiety musiały się nauczyć odkochiwać i szybko zakochiwać). Ale jak będziesz za dużo obracał talerzami, to straci to dla Ciebie smak, a może nawet obrzydzi. Musisz W. też o tym mówiłł.
  • Odpowiedz
że jego laska miała setki #!$%@? przed nim

@Godir17: takie istnieją tylko w Twoich urojeniach

a jednego czy dwóch będą wspominać całe życie jako wzór chłopa którego nikt jej nie zastąpi

@Godir17: myślę że chyba nie ma znaczenia ilość, każdy będzie wspominał pierwszą
  • Odpowiedz
przyjęła dużą część mojego światopoglądu


@Patol0g: hahahaha, co zgniłem xD Dobra dziewczynka, oj oj bo nie ma innych myśli i tak jak pan Korwin mówił, zalałem ją poglądami.

do tego pracuje nad sobą by być jeszcze lepszą
  • Odpowiedz
Dla facetów jest jeszcze łatwiejszy tym bardziej technicznie NIE wiąże się z NICZYM poza wytryskiem. Nie urodzisz dziecka, nie musisz brać żadnych leków czy antykoncepcji by coś "tobie" się stało.


@sylwke3100: co za bzdura, która była już bzdurą 19 lat temu, jak byłem w liceum. Wraz z kilkoma kolegami z różnych części Polski, grając przez Battle Net, zrobiliśmy eksperyment (bo był podobny temat dyskusji). Będąc na wycieczkach szkolnych / spotkaniach po szkole z koleżankami, naturalnie schodziliśmy na temat niezobowiązujących relacji keksualnych. Żadna nie zaprzeczyła, że jak chce mieć JUST KEKS FOR FUN, to ma ciężko. Facet by tak mieć, a i tak nie każdy tak będzie miał, musi być co najmniej 8/10 lub mieć nawijkę na tym poziomie. Albo emanuje silną osobowścią. Tak czy siak, to co 4-7 mają just like that, to faceci tylko >8.5/10. A dzisiaj to już w ogóle very very very easy. Jakby gry very easy były znacząco za trudne dla dzieci.

Typowa przegrywowa logika. Powtarzasz standardową
  • Odpowiedz
Szon przynajmniej będzie mógł zapanować nad swoimi odruchami, bo je zna.


@MajorKusiol: genialna logika. szkoda ze nie panował nad swoimi odruchami jak się stawał szonem xD a jak laska nałogowo zdradza swoich partnerów to też się cieszysz ze spoko materiał, bo w końcu już się nazdradzała, więc będąc z tobą łatwiej będzie mogła się temu oprzeć? xD
  • Odpowiedz
@vootz: Po prostu wiele w życiu przeżyłem i to nie jest żadne ekstremum, a coś co może się każdemu przytrafić. Po prostu warto zastanowić się milion razy zanim się zaryzykuje. Ja jestem świetnym przykładem tego, że po paru związkach człowiekowi trudno zbudować coś na nowo mając cały bagaż doświadczeń z przeszłości. Bycie naiwniakiem to była moja specjalność, a w zamian otrzymałem uszczerbek na zdrowiu psychicznym. Także tak, jestem męskim odpowiednikiem
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: taka sama jak twoja z braniem sobie dziewicy / laski z niskim przebiegiem. Wolę znane od nieznanego, wolę pewne od niepewnego. Oba są złe z różnych powodów, a ludzie często nie rozumieją że się zmieniamy i upływ czasu / aktualne możliwości mają na niego olbrzymi wpływ.
  • Odpowiedz