Wpis z mikrobloga

Sanah wydała nowy album i byłem zmuszony tego słuchać podczas powrotu z urlopu. Wszystko oczywiście w tonie feminizmu i tego że ci źli faceci nie są wcale potrzebni kobiecie. Ale z jedną piosenką to już przesadziła xD

Kobieta śrubką jest
Która światem dziś obraca

Niech ktoś jej wytłumaczy że śrubką kręci śrubokręt xD
#logikarozowychpaskow
BiuroInterwencjiObywatelskiej - Sanah wydała nowy album i byłem zmuszony tego słuchać...

źródło: temp_file1145273461964824123

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kobieta śrubką jest

Która światem dziś obraca


@BiuroInterwencjiObywatelskiej: nie ma oczywiście co się kłócić o preferencje w doborze muzyki ale akurat podstawowej interpretacji tekstów uczą już w podstawówce i chwalenie się, że nie wykrywa się dość prostackiej metafory opartą o przeciwieństwo to jednak powinno być zawstydzającego dla każdego człowieka, który uważa się za Polaka
A jeśli to tylko śmieszkowanie, że "hehe, patrzcie jakie baby są głupie" to tym bardziej szkoła
  • Odpowiedz
Nie ma jak to dywagować nad jakimś produktem dla dzieci stworzonym przez wytwórne muzyczne. ;D

"Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
  • Odpowiedz
skąd to wytrzasnąłeś?


@michal-glus1000: Google. Dawno temu jak ktoś w technikum elektrycznym powiedział "śrubokręt" to był upominany i pouczany. Podobnie rzecz miała się z "kabelkami" itp. Na politechnice też lepiej było używać poprawnych form.
  • Odpowiedz
Nigdy nie pojmę fenomenu popularności tego dziewczęcia. Po pierwszym wersie dowolnego jej utworu lecącego w radiu muszę zmienić stację, bo nie wytrzymię.


Dosłownie jak ja, jestem śmiertelnie uczulony na to beztalencie, bleeeee
  • Odpowiedz
Wszystko oczywiście w tonie feminizmu i tego że ci źli faceci nie są wcale potrzebni kobiecie. Ale z jedną piosenką to już przesadziła xD


Kobieta śrubką jest

Która światem dziś obraca


Niech ktoś jej wytłumaczy że śrubką kręci śrubokręt xD
  • Odpowiedz
Dawno temu jak ktoś w technikum elektrycznym powiedział "śrubokręt" to był upominany i pouczany.


@xer78: Wciąż upominam za nazywanie kotła piecem i pvc pcw. :D
Choć polibudy nie kończyłem, wiem jak nazywa się wkrętak. Łap plusik
  • Odpowiedz
@BiuroInterwencjiObywatelskiej: nie rozumiem oburzenia, dla mnie to ładna przenośnia, że coś małego a ma znaczenie.
Prawda jest taka, że bez kobiet nie byłoby dzieci a bez dzieci w ciągu 100 lat nastąpiłby koniec ludzkości.
Więc tak, kobiety mają KLUCZOWĄ rolę w tym, żeby ten świat się nadal kręcił, tylko nie taką, jak to sobie feministki wydumały. Bo świat nie skończy się jak nie będzie kobiet prawników, strażaków ani agentek Secret
  • Odpowiedz
@kielbasozer: dokładnie tak samo, więc jak widzisz, to dwie dopełniające się rzeczywistości. Śpiewać o sobie jako o śrubkach obracających światem mają pełne prawo zarówno kobiety jak i mężczyźni.
  • Odpowiedz
@End0: Więc nie ma co mówić o KLUCZOWEJ roli kobiet... a biorąc pod uwagę to, czyimi rękoma jest zbudowany ten świat i kto zapewnia dobrobyt - to mówiąc o kluczowej roli, raczej wypada ona na płeć męską. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@toresh: A i tak prędzej czy później skończy jak wszystkie nasze artystki młodego pokolenia (Węgiel, Gabor, Margaret) - z dupskiem na wierzchu z jakimś pseudo raperem XD
  • Odpowiedz