Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem na hormonalnej terapii zastępczej. Protokół to 200mg testosteronu na tydzień, 2x po 100mg strzał. Do tego symex na zbicie estro.Terapia nie ma niczego wspólnego z siłownia. Byłem po prostu hipogonadykiem z tesciem na poziomie 150 ng/dl mimo 30lat. Celem była poprawa erekcji, libido, senności, depresji, lękow i zmęczenia. Teraz czuję się lepiej o wiele lepiej . 200mg testa na tydzień daje mi wyniki na ponad 1100 testosteronu ng/ml (badania 3 dni po kluciu)

Postanowiłem wrócić na siłownię i czy taka dawka trt sprawi że będę miał lepsze wyniki, lepszy przyrost masy i mniejsze odkładanie się tłuszczu? Nie biorę terapii pod silke ale wydaje się to być dodatkowym benefitem a niektórzy mówią że 200mg na tydzień to prawie jak mini bombka.

Jak duża przewagę będę miał nad naturalami?

Ps. Wyniki krwi i wszystko inne mam dobrze więc ta ilość tescia jest optymalna i robię to z endokrynolog.

#silownia #mikrokoksy #trt #sterydy #testosteron



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Będziesz miał takie same wyniki jak chłopaki z niższym testosteronem, nawet takim blisko dna widełek. 1100ng/dl przy 200mg tygodniowo to dość nisko.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie porównuj się z innymi tylko z samym sobą sprzed terapii bo tutaj kluczowa jest genetyka - bedzie sporo ludzi którzy naturalnie zrobią lepsze efekty niż Ty na TRT, ale dla Ciebie różnica powinna być duża.
  • Odpowiedz