Wpis z mikrobloga

Hejka ostatnio wypadłem z całego świata #smarthome więc szukam rady od bardziej doświadczonych.

Potrzebuje 2 - 3 smart plugi / gniazdka

- Mam dużo rzeczy od #xiaomi jaki model jest w tej chwili najnowszy najlepszy?
- Kiedyś sporo fajnych rzeczy było z ich "droższej" marki #aqara czy w dalszym ciągu ta marka jest lepsza?
- Może polecicie jakąś inną firmę która jest dobra / lepsza?
- Używam aplikacji Xiaomi ustawioną na region Chiński (bo mam trochę zabawek nie działających w europie), a Xiaomi i resztą aplikacji zarządza #alexa więc fajnie by było aby to utrzymać.

#zakupy #inteligentnydom
Turysta10 - Hejka ostatnio wypadłem z całego świata #smarthome więc szukam rady od ba...

źródło: 9QDgAJUBaHR0cHM6Ly9jZG4uc2hvcGlmeS5jb20vcy9maWxlcy8xLzA2ODcvMDQ2My8zMTQ3L3Byb2R1Y3RzLzI3MTdfbWlzbWFydHdpLWZpcG93ZXJwbHVnLTY0MHB4LWhlcm9fNzUzNWNkMjYtMjRlOC00NTBiLWJhY2EtNGI5MWI0NWY5YTAwLnBuZz92PTE2Nzk3NDY1NTY=

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Turysta10: mam kilka takich i podwójnych gniazdek od Sanico/Polux/Goldlux. Z części zrezygnowałem, bo w mojej okolicy jest sporo fotowoltaiki. Te gniazdka, których używam, mają zabezpieczenie prądowe i wyłączają się przy 253V w sieci (230+10%, zgodnie z normą). W okresie letnim, przy pełnym słońcu musiałbym włączać je ponownie co kilkanaście minut.
  • Odpowiedz
Aqara odcięła pępowinę i poszła swoją drogą. Obok Zigbee zaczęła inwestować w Thread i Matter. Dobry suport, stosunek ceny do jakości tez OK. Polecam.
  • Odpowiedz