Wpis z mikrobloga

Najgorszą tragedią w moim życiu jest to, że jak ja mam akcje jakiejś spółki, a mam różne spółki i one wzrosną o 200 procent to mi się nabije kilkadziesiąt tysięcy złotych. Już tak miałem parę razy zresztą. No i ja sobie siedzę, analizuję wykresy, czytam, oglądam godziny materiałów, sprawdzam wskaźniki, robię jakieś obliczenia.

A jak żul ma kawalerkę w centrum Warszawy, bo mieszka tam całe życie, jeszcze po rodzinie i nic nie analizuje, tylko chleje pod sklepem i wraca wieczorem narąbany do tej kawalerki i politycy wprowadzą kredyt 0 procent o czym on nawet nie będzie wiedział to jego mieszkanie wzrośnie o 100 k.

I debile mówią, że wszystko jest ok.

#nieruchomosci #koalicjadeweloperska #mieszkanie #kredythipoteczny #gielda
  • 7
  • Odpowiedz
@MakiawelicznyAltruista: gówno ma nie kawalerke, w łeb sie #!$%@?. W sumie on jest bardziej pożyteczny od ciebie bo pewnie zbiera butelki i dzieki temu jest czysciej a ty jestes bezużyteczny dla spoleczenstwa bo "patrzysz" na wykresy
  • Odpowiedz
  • 3
@MakiawelicznyAltruista: żul jest bardziej pożyteczny niż ty. On dba o recykling butelek i puszek a ty tylko bóldupisz o rynek nieruchomości na portalu ze śmiesznymi obrazkami.

ps. nie masz żadnych akcji spółek ani kapitału. Jedyne co masz to ból dupy i chorobę psychiczną zwaną mitomanią.
  • Odpowiedz