Wpis z mikrobloga

  • 0
@michalowoz: klinika dała ciała? Słyszałem o tzw. leniwych klinikach w PL i tych zagranicznych, gdzie lekarz tylko zaznacza skąd i gdzie mają być przeszczepione włosy, a samego przeszczepu dokonują "technicy" lub asystenci
  • Odpowiedz
@DarthKenobi: no jedyne co można założyć to to co kolega wyżej napisał. Sam kiedyś interesowałem się SMP czyli tymi tatuażami na głowie więc widziałem sporo przypadków że w miejscach gdzie były pobierane grafty włosy nie odrastały i trzeba było tatuować
  • Odpowiedz
@DarthKenobi: Przeszczepione może nie wypadną, ale będą się zmniejszać i przerzedzać, jednak nie będzie to aż tak zauważalnym problemem. Jednak te, co są za przeszczepionymi będą normalnie wypadać, co może doprowadzić np. do gniazda, o czym nie jeden już się przekonał.

Tak, decydując się na przeszczep musisz poważnie rozważać kontynuowanie finasterydu.

W załączniku zoobrazowanie sytuacji. Przeszczepione zostały, reszta odeszła. Wniosek - i tak trzeba na łyso. To po co przeszczep?
kastrator2 - @DarthKenobi: Przeszczepione może nie wypadną, ale będą się zmniejszać i...

źródło: Screenshot 2024-07-16 at 10.56.33

Pobierz
  • Odpowiedz
@kastrator2: Często tacy krzyczą, że ich klinika oszukała. Prawda jest taka, że może nie oszukała, ale po prostu nie powiedziała co trzeba robić dalej. Zrealizowała ich marzenie. A tamci nie dbali o włosy i po 2 latach było po zawodach.
  • Odpowiedz