Wpis z mikrobloga

Mam w dupie, czy to jest gwałt, czy nie jest.


@Cedrik: To jest dosłownie najważniejsza rzecz w tej #!$%@? dyskusji xD. Możesz kogoś uważać za #!$%@? - śmiało, ktoś może ciebie uważać za #!$%@? - też ok. Możesz być #!$%@?-a kto ci zabroni,najwyżej po ryju dostaniesz. Ale możesz, nikt nie oskarży cię o przestęptwo seksualne za bycie #!$%@?.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Trzeba ich zaorać ich własną bronią i po wszystkim powiedzieć, że co prawda jestem Lwem ale identyfikuję się jako Panna bo jestem wcześniakiem / bo mam więcej cech pasujących do danego znaku
  • Odpowiedz
@Creed-Bratton: żaden głos rozsądku. Każdy, ABSOLUTNIE KAŻDY, związek zaczyna się od kłamstw. Gramy ludzi jakimi nie jesteśmy. To jest oszustwo, a jednak społecznie akceptowalne.

Nakłonienie podstępem do obcowania płciowego. Jest taki paragraf.


@Nemayu: nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek słyszał o osobie, która z tego
  • Odpowiedz
@bregath: wiem, że nie jest napisałem, że skoro podanie fałszywego horoskopu nim jest w takim razie ukrycie prawdziwego koloru włosów może nim również być :)
  • Odpowiedz
Nakłonienie podstępem do obcowania płciowego. Jest taki paragraf.


@Nemayu: Czy makijąż, puszapy obciskiwacze i inne tego typu też siękwalifikują pod oszustwo i podstęp, czy już nie, bo k0bieta
  • Odpowiedz