Wpis z mikrobloga

masz na to potwierdzenie jak na przykład że snajper nie stracił pracy? I to totalna bzdura.


@JessePinkman38: tak, mogę ci na 100% przysiąc że snajper w ciągu 24h nie stracił pracy za zlikwidowanie strzelca który na jego oczach zaczął oddawać strzały w kierunku prezydenta, którego ten snajper miał wyłączny obowiązek ochraniać w tym momencie. Jeżeli masz minimalne wątpliwości co do tego, to dosłownie powinieneś się zbadać w kierunku schizofrenii paranoidalnej.
  • Odpowiedz
@JessePinkman38: Przez kilka minut obserwowali cywila z bronią na dachu. 42 sekundy przed strzałem nagrane. Po serii strzałów strzelali snajperzy z dachu. Policja na ziemi była informowana. Policja na dachu (2 snajperów) nie reagowała. Tu nie ma "braku komunikacji" policja - secret service. Policjanci otrzymywali informacje, że na dachu jest gość z karabinem. Policja nie reagowała.

“Rudy Amisz” nie kłamał. Ludzie krzyczą i FILMUJĄ strzelca leżącego na dachu z bronią.
  • Odpowiedz
@JessePinkman38: przecież gdyby ten facet sprzedał takie rzeczy w Internecie, jeszcze tego samego dnia siedziałby w areszcie. A że to jest na 4chanie, który ma obecnie wiarygodność na poziomie joemostera, to już nawet ciężko skomentować.
  • Odpowiedz
@JessePinkman38: chłopie, gdyby to naprawdę był ten snajper to by to napisał na twitterze albo facebooku. Może poszedł do jakichś republikańskich mediów.

Pomijając nawet zawartość tego posta (która i tak nie jest spójna) to jeżeli ktoś anonimowo pisze, że nazywa się tak i tak, to z automatu można założyć że kłamie. Skoro i tak chce się przedstawić z imienia i nazwiska, to zrobiłby to nie z anonimowego konta, tylko z
  • Odpowiedz
@JessePinkman38: a tak po za tym, mnie rozwaliło jak słabo są oznakowane służby. Toć można założyć taktyczny strój do ASG i wyglądasz jak tych dwóch typów. Służby powinny być w mundurze, a nie tak luźno się ubierać...


@N331: Toć można założyć taktyczny mundur SS* i wyglądasz jak tych dwóch typów.
Służby powinny mieć niebieskie ikonki nad głowami, a nie tak luźno się ubierać...

zdjęcie niepowiązane munduru:
dos_badass - >@JessePinkman38: a tak po za tym, mnie rozwaliło jak słabo są oznakowan...

źródło: 177661bc4486a7458d189e4268ee

Pobierz
  • Odpowiedz
@pekak: To napisz na jaką głębokość poniżej poziomu lotniska w Smoleńsku zszedł tupolew. Podpowiem - sprawdż - drzewo nad latarnią naprowadzjącą (skosili prawym skrzydłem). Potem w oknie kabiny zobaczyli kępy drzewek. Wtedy pociągneli drążęk. Gdyby lecieli 50 metrów w lewo przywalili by w garaże. Słynna brzoza - też była POD poziomem lotniska. Sprawdź Polski i Rosyjski raport. Dla polskich pilotów trzeba montować głębokościomierz pod powierzchnią lotniska (wychowałem się w zamkniętym
  • Odpowiedz
@JessePinkman38:

napisałem tylko, że jeżeli potwierdzi się że nie było pozwolenia na strzał to ktoś powinien za to odpowiedzieć.

Ale masz chłopie marzenia. To nie jest tak, że służby ściągają każdego pajaca z bronią.
  • Odpowiedz
@SarahC: Nie k@rwa nie da się dojrzeć pi@dolca na budynku 150m w idealnej pozycji do strzału na trumpa Ani spodziewać się że ktoś na taki obiekt może wejść.

mission k@wa impossible

Widać też że w przemyślność masz tyle co ta baba szefowa od Secret Service była preześka cocaColi i wy w czym chcecie facetów zastępować xD
  • Odpowiedz