Wpis z mikrobloga

Żyd, Hindus i Murzyn zgubili się w lesie. Szybko zrobiło się ciemno, a oni nie mogli odnaleźć drogi powrotnej.Nagle natknęli się na chatę ze stodołą.
Gospodarz przyjął ich na noc, lecz powiedział:
-Mam pokój gościnny z dwoma łóżkami, więc dwoje z Was może się położyć tam. Trzeci pójdzie spać na sianko do stodoły.
Żyd powiedział, że on może iść do stodoły, to nie problem.
Hindus i murzyn położyli się już do łóżka, gdy usłyszeli pukanie do drzwi. Otwierają, a tam Żyd
-Wybaczcie panowie, nie mogę tam spać. Tam jest świnia, a mi religia zabrania przebywania z nią pod jednym dachem
Hindus powiedział, że jemu religia nie zabrania i poszedł.
10 min później Żyd i murzyn słyszą pukanie. Otwierają drzwi a tam Hindus.
-Sory, ale tam jest krowa. Nie jestem godzien z nią przebywać.
Murzyn poszedł do stodoły.
10 min później Hindus i Żyd słyszą pukanie.

Otwierają drzwi, a tam krowa i świnia

PS Jeśli chcecie być na bieżąco z żartami, to polecam dodać mój tag #zartyjanusza do ulubionych.
PPS Zbieram na prowiant - KLIK

#suchar
  • 34
  • Odpowiedz
@hacerking: Wybacz ze nie pamietam. Ale to Ty jestes tym od zartu z wymyslaniem kolorow? Bo cos mi sie wydaje ze poziom ten sam. Dobry :)

na wypadek jakby usuneli robie se screena - musze w robocie jutro opowiedziec. Tak wiem ze kradne ale... takie zycie :P
  • Odpowiedz
@hacerking: nie polecial. Zapodalem go w robocie - i nie tylko. Tak wiem ze ukradlem. Zycie :PP

Wszystkich ubawil. nawet tych co na poczatku stwierdzili "oj" :P

Jak wspomnialem - czarny humor jest domena osob inteligentnych - wiec moderacji tego portalu w to nie wliczamy :P
  • Odpowiedz
dlaczego niby czarny humor jest dla inteligentnych?


@Cechini_Mistrz: Nie odpowiem Ci na to - tak tylko uslyszalem.

Ale mam teorie:

Inteligentni sa iteligentni - potrafia ocenic sytuacje. Reszta no coz.. nie potrafi i po prostu sie obraza.
  • Odpowiedz