Wpis z mikrobloga

To jest coś niesamowitego XD Założyłem fake konto na #tinder jako kobieta. To przechodzi ludzkie pojęcie. W ciągu 2 godzin ponad 100 lików i 50 par. Jak założyłem ze swoim ryjem to dostałem tylko 2 lajki XDDD nie ma dla mnie ratunku. It's over
Pepu323 - To jest coś niesamowitego XD Założyłem fake konto na #tinder jako kobieta. ...

źródło: temp_file5949111302476616559

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pepu323: Takie czasy ;)

@matti-nn: nawet jeśli prezentują kiepski poziom, to czy musi to znaczyć że wszyscy (mężczyźni) są na takim poziomie? Czy równie dobrze może znaczyć że ludzie na innym poziomie w ogóle nie rejestrują się na tinderze?
  • Odpowiedz
Na reddicie trafiłem kiedyś na komentarz ładnie opisujący problemy obu płci na aplikacjach randkowych

"Mężczyźni są na pustyni a kobiety na bagnie, oboje próbują znaleźć wodę pitną"
  • Odpowiedz
@Pepu323 mam profil w grze z loginem i awatarem laski - co jakis czas jakis simp wysyla mi itemki, ktore normalnie kosztuja realna kase. Raz nawet jeden wyslal swoja fotke z dzieckiem xD na meskim koncie ani razu takiego czegos nie mialem i niech mi ktos powie, ze bycie laska to nie zycie na poziomie gry easy xD
  • Odpowiedz
@Pepu323: Ale wiesz, że jedyną słuszną strategia na tinderze jest klikanie like na wszystko aż się limit włączy? Każde inne działanie nie ma sensu i jest strata czasu. I dopiero jak masz parę czytasz profil. Wykopki szukający atencji.
  • Odpowiedz
@Pepu323: @matti-nn @Ilirian wiecie jaka jest zasadnicza roznica?
Jesli jako chlop masz 0 zainteresowania i 0 wiadomosci to szansa na poznanie kogos wynosi... 0.
Jesli jako baba masz w #!$%@? lajkow i powiedzmy ze nawet 75% tych facetow mozna #!$%@? do smieci to wciaz zostjae 25% do wyboru do koloru...

Wedlug statystyk najwiecej par poznaje sie przez internet. Nie w kosciele, nie przez znajomych tylko przez internet.
  • Odpowiedz