Wpis z mikrobloga

Co się dzieje z mentalnością tego narodu!? To już któraś z rzędu w Polsce sytuacja, że ludzie zawiadomili policję, że w nagrzanym samochodzie jest dziecko/zwierzę, woleli wiele minut czekać na policjantów i to policjanci wybijali szybę. Na co tu czekać? Ja od razu bym z radością wybił szybę. Przecież to sama przyjemność spojrzeć w oczy Januszowi/Sebie/Grażynie/Karynie z potężnym bólem dupy i się szyderczo uśmiechać do nich wiedząc, że nic mi za wybicie szyby nie grozi. Tak więc: Jeśli jest choć niewielkie zagrożenie zdrowia/życia dziecka bądź zwierzaka w nagrzanym samochodzie, wybijajcie śmiało szybę od razu i miejsce bekę z idiotów :)
#motoryzacja #pierwszapomoc #polska #bekazpodludzi #rakcontent #patologiazewsi #patologiazmiasta #czujedobrzeczlowiek
WykopowyInterlokutor - Co się dzieje z mentalnością tego narodu!? To już któraś z rzę...

źródło: temp_file4574842306508485021

Pobierz

Widzisz dziecko w nagrzanym aucie. Co robisz?

  • Wybijam szybę od razu 44.0% (81)
  • Tylko informuję policję 30.4% (56)
  • nic nie robię 25.5% (47)

Oddanych głosów: 184

  • 23
  • Odpowiedz
@WykopowyInterlokutor: wybijałeś kiedyś szybę w samochodzie? bo ja tak i jak trochę słabo walnąłem to mało w ryj młotkiem nie zarobiłem jak się odbił a ludzie zazwyczaj po ulicy nie chodzą z młotkiem czy innym gadżetem do wybijania szyb
  • Odpowiedz
@WykopowyInterlokutor: a gdzie opcja: "sprawdzam sytuację i podejmuję rozsądną decyzję" ? były takie sytacje gdzie było np. uchylone okno a ktoś wybił szybę, już nie mówiąc o tym że, ktoś mógł faktycznie zostawić pieska lub dziecko na chwile, a ty mu robisz problemy
  • Odpowiedz
@WykopowyInterlokutor: Nie wybijesz, co najwyżej jak już znajdziesz np cegłę to możesz sobie głupi tyj rozwalić jak cegła się odbije. Młotek nie jest dobrym pomysłem, ale się da. Idealna jest siekiera, ale nie zawsze ma się ją przy sobie. Ogólnie coś z czubkiem robi robi robotę. Taka ciekawostka, w starych autach można było wyjąć klin z uszczelki i szyba wychodziła nieuszkodzona w parę sekund (przednia i tylna). Ale w takiej
  • Odpowiedz