Wpis z mikrobloga

Jaruli ostatnio mocno morda urosła, chyba zapomniał kim jest i kim był. jarku ty się znowu w kłopoty pchasz, łaź po tych lasach i szukaj kapsli w jeziorach bo znowu bedziesz dowodów szukał przez kilka miesięcy.
#kononowicz #patostreamy
bidbid - Jaruli ostatnio mocno morda urosła, chyba zapomniał kim jest i kim był. jark...
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stefan_Zaporozec No ludzie oczekują dymów ale jakby faktycznie stała się tragedia, to żaden z tych chłopaków stojących „murem za Olem” nawet palcem nie kiwnie. Wszyscy pochowają się w norach i on zostanie z tym sam. Ja uważam że w tej sprawie zostało i tak zrobione bardzo dużo, bardzo wiele śliskich rzeczy nagłośniono, ale moment w którym pojawiają się groźby zrobienia komuś krzywdy, groźby śmierci i rzeczy które wpływają bezpośrednio na życie
  • Odpowiedz
@ehhhhh_ granica między odwagą a głupotą jest czasami bardzo cienka. Warto jej nie przekraczać, ale Olgierdano sam (chyba? może?) wie co robi.
  • Odpowiedz
@Alzena:

gdy ktoś wytyka jemu jakieś wady to takie osoby są blokowane albo publikowane są ich dane personalne

a były opublikowane dane jakichś osób, które przy okazji nie były lateksami?
  • Odpowiedz
@ehhhhh_ a, zresztą sam fakt poinformowania o groźbach nie jest zły, może to nawet lepiej że więcej ludzi o tym wie. Ale na tym to się powinno zakończyć „słuchajcie, jest taka i taka sytuacja, moja rodzina czuje się zagrożona” i każdy normalny to zrozumie, że to jest moment w którym kończy działalność na necie, przecież on nawet zrobił pożegnalny lajt. Tak jakby miał przez chwilę przebłysk zdrowego rozsądku, ale nie trwało
  • Odpowiedz
@Formbi Wiesz co, do mnie nomenklatura pt. lateksy czy nielateksy kompletnie nie przemawia, bo dochodzi do paradoksów w których ktoś, kto ma po prostu inne zdanie na jakiś temat od razu jest nazywany latexem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Formbi: Temu wspomniałem, że ma problem z weryfikacją źródeł. Ale pamiętaj że jeden wątek nie przekreśla całości wypowiedzi, z którą zresztą w większości się zgadzam i wyżej uzasadniłem dlaczego.
  • Odpowiedz
@Zwanek: Ale jaki problem z weryfikacją, przecież to na pierwszy rzut oka są wysrywy na POziomie krecika. A to uzasadnienie też takie sobie.

za bardzo odcina się od przeszłości

dlatego w prawie każdym gniocie gada o SzKOlnej i robi POdsumowania jak Beatka

A Paweł, Piotrek i Łukasz? Toczą wojny tak naprawę o pierdoły, żyją w stresie

bliżyńskie plemię (zwłaszcza Piotr) trochę tak, ale Łukasz jest POzywany i zastraszany (tu Paweł
Formbi - @Zwanek: Ale jaki problem z weryfikacją, przecież to na pierwszy rzut oka są...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
Ale jaki problem z weryfikacją, przecież to na pierwszy rzut oka są wysrywy na POziomie krecika. A to uzasadnienie też takie sobie.

@Formbi: Dlatego te zarzuty o 207 olewam, tak samo jak inne takie zarzuty w uniwersum.

dlatego w prawie każdym gniocie gada o SzKOlnej i robi POdsumowania jak Beatka

Odnosiłem się tylko do tego co padło w filmie, czyli odcinkę od własnych krzywych akcji, bo to dawno. Szkolną może sobie komentować ile chce - tak długo jak nie wychodzi z roli biernego komentatora, tak długo niewiele ma to wspólnego z jego
  • Odpowiedz
@Zwanek:

jak nie wychodzi z roli biernego komentatora

no biernego, zwłaszcza w stosunkach z bielskim prezesem

zamiast bawić się w osiedlowego sebka przyuczajacego się do zawodu kryminalisty i respektującego kulturę więzienną (bo on
  • Odpowiedz
  • 0
@Formbi: Przecież Rudy to się przymilał nie raz do Meksyka, a Meksyk zawsze go zlewał.
Rudy zabrał mu niezłe źródło dochodu, więc nie ma mu się co dziwić.
  • Odpowiedz
@Zwanek: i w ramach niechęci do rudego na prośbę widzów dołqczył się do kampanii zgłaszania mlecznego gówna, gdzie wiszq fragmenty jego filmików i jego morda… a nie, zaraz…
  • Odpowiedz
  • 0
@Formbi: To że czegoś nie zrobił, nie znaczy że z kimś współpracuje. Mógłmieć jakiekolwiek powody i to jego sprawa, a poza tym zwyczajnie nie ma obowiązku sie w coś angażować. Tym bardziej, że jak by nie patrzeć, to byłoby mieszanie się do wojenki Rudego z Wójcikiem, a on nie ma powodów, żeby stawać po którejś ze stron - obie mu gówna na robiły.
  • Odpowiedz
@Zwanek: JaKOś nie miał problemu odradzać widzom dalszego wysyłania żarcia kryptydom. Oczywiście miał wtedy rację, ale marnowanie jedzenia to o wiele mniej POważna rzecz niż robienie komuś totalnej sieczki z mózgu (i tak niezbyt sprawnego).
  • Odpowiedz
  • 0
@Formbi: Dla mnie to są dwie zupełnie różne sprawy i przede wszystkim dwoje różnych Meksykanów (6.5 roku różnicy).
No i wiesz - w przypadku odradzania wysyłania żarcia nawet się nie spodziewał, że dojdzie to do Konona, co zresztą skończyło się dla niego nienajlepiej. Teraz, jak ma we łbie trochę lepiej poukładane, może chociażby zakładać, że jak zacznie działać przeciw Rudemu, to Rudy zacznie działać przecko niemu, a Konon nie jest
  • Odpowiedz
@Zwanek:

jak zacznie działać przeciw Rudemu, to Rudy zacznie działać przecko niemu

no właśnie, dlatego też zupełnie jak Beatka robiąc podsumowania wygodnie pomija wszelkie zdarzenia, które nie świadczą najlepiej o POmogerach
  • Odpowiedz
  • 0
@Formbi: No to rozumiem teraz o co Ci chodzi. Nie tyle współpraca, co niepisany układ "Ja nie wchodzę Ci w drogę, ty nie wchodzisz mi". To akurat podejrzewam że jest prawdą, chociaż przyznam że Meksyk jest mimo wszystko bardziej krytyczny wobec Rudego, niż Beatka.
  • Odpowiedz