Wpis z mikrobloga

Jaruli ostatnio mocno morda urosła, chyba zapomniał kim jest i kim był. jarku ty się znowu w kłopoty pchasz, łaź po tych lasach i szukaj kapsli w jeziorach bo znowu bedziesz dowodów szukał przez kilka miesięcy.
#kononowicz #patostreamy
bidbid - Jaruli ostatnio mocno morda urosła, chyba zapomniał kim jest i kim był. jark...
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bidbid bo przyjdzie groźny Olgierdano i da mu klapsa? xD przecież jechał po nim przez x czasu, nagrał milion filmików z kompilacjami ku uciesze tych wszystkich baranów swoich widzów - co niby może mu jeszcze zrobić? xD to jest fenomen - Olgierd zastraszył cały internet. On może wszystko, może powiedzieć wszystko o każdym, ale jak tylko ktoś piśnie negatywne słówko na jego temat to jest wielka obraza majestatu, szukanie danych, publikowanie
  • Odpowiedz
@Alzena: Nie no chyba nie ma po stronie Łukasza aż tylu pokemonów. To się mniej więcej rozkłada podobnie jeżeli chodzi o liczbę kleszczy wokół Sławka, Łukasza, Bliźniaków. Tu chodzi o treści lateksów, gdzie twierdzą, że jak Łukasz miał swoje odpały, to należy wszystko Sławkowi wybaczyć. Stąd może wyglądać, że wszyscy są bezkrytyczni wobec Łukasza. To oni są w głównym stopniu prowokacyjni.
Mówię o wykopie, bo jeżeli chodzi o kanały YT
  • Odpowiedz
@Koneser_denaturatu Ale tu nie chodzi o kłamanie. Przecież Mexicano doskonale wie jaki był, wie jakie film nagrywał - sam przecież mówił o tym na aktualnych filmach - a Olgierd onanizował się robieniem kompilacji z tego przez długie miesiące a może i lata (?). Ja autentycznie nie rozumiem jak bardzo trzeba być zacietrzewionym, zawziętym (i to w imię czego?) i jak wiele wolnego czasu trzeba mieć żeby zajmować się takimi rzeczami -
  • Odpowiedz
@ehhhhh_ No mnie się wydaje że jednak jest mnóstwo tych osób - osób, które zaczęły mówić tym samym językiem co Olgierdano. I tak jak mówię, mnie to nie dziwi, bo on jest inteligentny, wygadany, bardzo dominujący, ma taki styl wojownika który może imponować tym chłopakom, ale nie ma do tego kompletnie przeciwwagi - on wytyka każdy najmniejszy błąd innym, kropkę postawioną w złym miejscu a jednocześnie samemu jest mu daleko do
  • Odpowiedz
@bidbid: Ale akurat on ma rację. Żeby to zrozumieć trzeba trochę wyjść z bańki uniwersum i zobaczyć jaki to jest absurd, w którym dorośli ludzie, często starzy robią z siebie błaznów i przepalają swoje życie i energię na złość, nienawiść. To jest totalny matrix. Ktoś poświęca swoje życie, czas i zaczyna żyć życiem zastępczym, które przejmuje stery na rzeczywistością, rodziną, pracą. Do tego dochodzi olkohol. Doceniam to co zrobił Łukasz,
  • Odpowiedz
@bbbbbbbb właśnie, też kolejna sprawa - życie prywatne. Gdybym była na jego miejscu, miała swoją rodzinę, partnerkę, małe dziecko i wiedziałabym że moja partnerka czuje się zagrożona, że są wywieszane jakiś plakaty, jest zaczepiana przez obcych ludzi, że grożą śmiercią (może to nieobliczalni psychopaci, tego nigdy nie wiadomo) to ani przez sekundę nie zawahałabym się zniknąć z Internetu, odpuścić to wszystko, nic nie jest warte więcej niż bezpieczeństwo własne i rodziny.
  • Odpowiedz
wiedziałabym że moja partnerka czuje się zagrożona, że są wywieszane jakiś plakaty, jest zaczepiana przez obcych ludzi, że grożą śmiercią (może to nieobliczalni psychopaci, tego nigdy nie wiadomo) to ani przez sekundę nie zawahałabym się zniknąć z Internetu


@Alzena: Tutaj się nie zgodzę. W tym przypadku wiemy z kim Łukasz ma do czynienia i zniknąć jak tchórz na tym etapie nie można. O czym świadczy taka postawa? O tym, że
  • Odpowiedz
@ehhhhh_ nie wiemy. Nie wiesz do czego faktycznie zdolne są te osoby. Czy nie zrealizują swoich gróźb. Czy nie przyjdzie moment jakiejś totalnej utraty kontroli połączonej z alko, lekami i bóg wie czym jeszcze i czy nie doprowadzą do prawdziwej tragedii. I gwarantuje ci, że wtedy ostatnią myślą która pojawiłaby się w glowie byłoby „dobrze że nie ugiąłem karku przed bielszczakiem!”. Trzeba wiedzieć kiedy się wycofać i moim zdaniem taki moment
  • Odpowiedz
@ehhhhh_: Ale to można robić w ciszy. Skierować sprawę do sądu i tyle. Po co podbijać to wszystko w sieci? Uważam, że to tylko na jego niekorzyść. Ale domyślam się, że to uzależnia i ciężko później z tego zrezygnować. Do tego są z tego pieniądze.
  • Odpowiedz
@bbbbbbbb @ehhhhh_ dokładnie! Właśnie miałam napisać że ewentualnie można dokończyć to, co się zaczęło czyli sprawy które się toczą w sądach, i nawet przez chwilę myślałam że on w końcu do tego dojrzał - bo chyba poprzedni lajt miał być pożegnalny? mówił że to jest ostatni lajt, że będzie działał po cichu. Ale skąd - włączył kolejny. I właśnie też uważam że to już jest forma uzależnienia, która ogłusza kompletnie
  • Odpowiedz
@bbbbbbbb: Zacznijmy od tego, że groźby zaczęły się od plakatów, więc to nie on zaczął to rozgłaszać. Dodatkowo, ukrywanie tego działa tylko na korzyść straszących. Tak jak kiedyś lokalni przedsiębiorcy nie mówili o tym, że wymusza się na nich haracz.
Wszyscy zostali poinformowani o tym do czego posuwa się centaur i kto jeszcze z nim trzyma. Rzucenie tego na światło dzienne jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż ucieczka.
  • Odpowiedz
@ehhhhh_ Jeszcze kolejna kwestia - zdaje się że Olgierd zinterpretował wynik rozprawy (czyli oddalenie powództwa) jako przyzwolenie na dalsze nazywanie Sławka w różny niecenzuralny sposób. Może się mylę ale to chyba nie do końca tak działa? A on na każdym lajcie jedzie po nim jak po łysej kobyle. I też właśnie takie zachowania mogą przeciwną stronę dodatkowo prowokować, pytanie po co to robi - żeby się wyżyć, wyładować frustrację? Dla mnie
  • Odpowiedz
@ehhhhh_ Ale to i tak jest rzucone na światło dzienne tak bardzo, że już bardziej się nie da. Tylko Olgierdano każdym lajcie, na każdym filmie jeszcze bardziej to nakręca. I to jest moim zdaniem kompletna głupota, w dodatku niebezpieczna.
  • Odpowiedz
  • 5
@bidbid: Obejrzałem, pierwszy od baaaardzo dawna jego film, i Ci powiem że głupoty pleciesz.
Tak jak ktoś wyżej wyjdź na chwilę z tej wojenki, ze Szkolnej i tak sobie trzeźwo na to popatrz.
O ile Meksyk nie ma absolutnej racji, bo a to ma problem z weryfikacją źródeł, a to za bardzo odcina się od przeszłości, tak w wielu sprawach nie sposób się z nim nie zgodzić.
Ogarnął sobie w
  • Odpowiedz
@Alzena: to są igrzyska i ludzie oczekują dymów. Tkwiąc w tak zje*anej społeczności jaką jest wszystko co związane ze śmierdzącym grubasem ze starosielc nie oczekuj normalności.
Zresztą Olgierdano bardzo dobrze robi jadąc do spodu z rudym dewiantem. Jedynie on pokazał i w jakimś stopniu stara się ukrócić proceder tego śmiecia i przez to z automatu ma poklask antylateksow.
Co do jego działań to jak widać są w jakimś stopniu skuteczne,
  • Odpowiedz