Wpis z mikrobloga

@bartekradek: czasu jest coraz mniej? przed czym? jakis kataklizm? umrzeć ma?

czynsz pokoju w londynie na jeden miesiąc

chlopie #!$%@?, filipek nie wiedzialby jak sie dostac z lotniska do tego pokoju, pewnie jeszcze w jakiejs dzielnicy gdzie chavas po zmroku #!$%@? dzikie tańce.

nie udzielałem sie do tej pory w tym temacie, ale odpowiedz:
W co grasz? W co ty grasz chłopie? Chcesz żeby coś skapnęło z tego tortu? Na
  • Odpowiedz
@bartekradek: A Filipek płaci za jedzonko i mieszkanko? Mumin tylko mu potrąca, chyba nie ma obowiązku do końca zycia go za darmo trzymać. Pozdro chłopie. Piękna inicjatywa, ja ci wieżę. A może nawet pionka.
  • Odpowiedz
@bartekradek: dobrze jesteś chory na łeb, to nie działa tak, że coś sobie ubzdurasz i zakładasz zrzutki na kogoś bez jego zgody i używając jego wizerunku.
Albo w sumie dobra, podsunąłeś mi pomysł i zrobię po twojemu

okej stwierdzam, że jesteś niepoczytalny i zakładam zrzutkę na umieszczenie ciebie w ośrodku dla chorych bo tak, zebraną sumę wykorzystam tak jak będę chciał ( przepiję ) bo twój mózg stosuje wobec ciebie
  • Odpowiedz
@bartekradek: mam nadzieje, ze Darek i Madzia cie pozwia i skonczy sie promowanie na czyjs koszt i bez jego uprzedniej wiedzy.

To jest niesmaczne co robisz, wykorzystujac Filipa nieogarniecie zyciowe i jego trudna sytuacje.
  • Odpowiedz
okej stwierdzam, że jesteś niepoczytalny i zakładam zrzutkę na umieszczenie ciebie w ośrodku dla chorych bo tak, zebraną sumę wykorzystam tak jak będę chciał ( przepiję ) bo twój mózg stosuje wobec ciebie przemoc ekonomiczną


@Kroledyp: Doskonały pomysł a niemalże parafraza jego odpałów. Zróbmy lajta, żeby opłacić pobyt w ośrodku dla chorych dla niego. Tylko tak go uratujemy. A ewentualnie wyżebraną kwotę wydamy na coś innego, jeśli w trakcie zmienimy
  • Odpowiedz