Wpis z mikrobloga

Rafałek gra do jednej bramki z terrorystami. Na to jest tylko jedno rozwiązanie. Zorganizować grupę, która będzie robiła dokładnie to samo, tylko pięć razy intensywniej. No i wtedy wyjdzie szydło z worka, zobaczymy co zrobi dupiarz, kiedy ktoś spoza jego whitelisty zacznie się tak samo bawić. Trzeba z nim jechać na czołówkę i ścisnąć Warszawę, aż będzie kompletnie nieprzejezdna. No i co wtedy zrobi? Jednym da śmieszny mandacik, a drugich spałuje?

#warszawa #polska #ostatniepokolenie #samochody #bekazlewactwa
WillyJamess - Rafałek gra do jednej bramki z terrorystami. Na to jest tylko jedno roz...

źródło: t2bqs9yfqhbboicdpb5scw249yze3k41

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • 17
@WillyJamess: po prostu do tych ludzi z ostatniego pokolenia, trzeba dostawiać ludzi z banerami "wolna palestyna", oczywiście tak samo ubranych. Oczywiście robić zdjęcia i wrzucać na twittera
  • Odpowiedz
Zorganizować grupę, która będzie robiła dokładnie to samo, tylko pięć razy intensywniej.


@WillyJamess: NO ŚMIAŁO
Na co czekasz? Na powód? A co, SCT nie jest powodem?
Tylko narzekać potrafisz, a jak przyjdzie co do czego to gówno. Oni przynajmniej coś robią, walczą o swoje gdzieś indziej niż na stronce ze śmiesznymi obrazkami
  • Odpowiedz
  • 6
@ipkis123 Gdybym miał na zapleczu potężną finansjerę żymskiego pochodzenia i prezydenta Warszawy w kieszeni, to pewnie miałbym większą motywację ( ͡ ͜ʖ ͡) Chciałem się podzielić przemyśleniami, do tego służy Mirko. A nuż ktoś o większych wpływach się zainspiruje.
  • Odpowiedz
Na to jest tylko jedno rozwiązanie. Zorganizować grupę, która będzie robiła dokładnie to samo, tylko pięć razy intensywniej.


@WillyJamess: Przecież ten pomysł jest idiotyczny. Wyjdzie na to co najwyżej, że 2 przeciwne sobie grupy ludzi będą denerwować żeby nie użyć innego bardziej adekwatnego słowa na literę W zwykły ludzi.
  • Odpowiedz
No i co wtedy zrobi? Jednym da śmieszny mandacik, a drugich spałuje?


@WillyJamess: Przecież policja nie pałuje tych narzędzi wojny hybrydowej bo sobie stoją z boku jak ostatnio i widzą, że ludzie wkurzeni sami wykonują za nich czarną robotę ściągając ich z drogi.
  • Odpowiedz
  • 0
@marcaj Po prostu przeczytałem poprzednie i napisałem swój na ten temat. Obsesyjni tropiciele botów i opłacanych trolli to dla mnie ten sam kaliber co typy od chipów w szczepionkach xD
  • Odpowiedz