Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej, mam pewien problem ze soba. Mialem okolo 30 dziewczyn w zyciu, roznych narodowosci, rozny przedzial wiekowy. Zawsze mi cos w nich nie pasuje i sie rozstajemy. Wiem ze problem jest we mnie, poniewaz aktualnie poznalem najlepsza dziewczyne jaka w zyciu mialem. Nic jej nie brakuje ale ja chce sie ulatniac mimo wszystko i wyszukuje na sile jej wady. Jedyne co znalazlem to ze mnie nudzi, bo jest to typ spokojnej szarej myszki. Nie wiem co mam robic. Czy sie rozstac i sie z nikim nie spotykac, czy z nia byc i pracowac nad soba? Aktualnie nie widzielismy sie tydzien i nie mam ochoty sie z nia spotykac, bedzie chciala seksu a ja nie mam na to kompletnie ochoty. Mam dosc traumatyczna przeszlosc i nienawidze ludzi po prostu, siebie tez nie. Wyrzadzono mi duzo krzywdy i fizycznej i psychicznej, tez sprawy seksualne mam na mysli. Nie wiem co robic, najchetniej ucieklbym gdzies od wszystkiego, od siebie, ale to niemozliwe. Oczywiscie probowalem kilku terapii i wiem mniej wiecej co mi dolega, ale nie umiem sie z tym uporac i po prostu nie chce miec do czynienia z ludzmi raczej. Moglby ktos chlodno ocenic co powinienem robic? Mam podobny problem ze znajomymi, ze jak mnie czyms zirytuja to przez doswiadczenia z przeszlosci ich odrzucam bez sentymentow.
#zwiazki #seks #psychologia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
@mirko_anonim chlodno oceniam ze musisz wziąć się za siebie bo a)żyjesz przeszłością, b) niszczysz sobie o innym życie teraźniejsze i przyszlosc

Oczywiście mi łatwo mówić a co ci siedzi w głowie i powoduje że zachowujesz się tak jak zachowujesz to dwie inne rzeczy
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim: Od strony psychologicznej nic się nie da z tym zrobić, chyba że jakieś nawrócenie, Siła Wyższa jak u alkoholików, ale to grubsze tematy. Wg mnie jedyne, co możesz zrobić w tej chwili, to odciąć się od nie na jakiś czas, powiedzieć, że potrzebujesz być sam.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: terapia, dla siebie i innych w przyszłości. Tej dziewczynie daj spokój i bądź szczery żeby nie miała złudzeń. Jesteś dorosły, weź odpowiedzialność za swoje życie albo nie zatruwaj go innym.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nemo24: co? Przecież to jest właśnie schemat z którego OP chce się wydostać. Imho terapia plus spróbuj porozmawiać z nią o tym. Jeśli Tobie nie pomoże to przynajmniej jej będzie łatwiej zrozumieć i mniej ją skrzywdzisz niż gdybyś ją zghostował jak te poprzednie.
  • Odpowiedz