Wpis z mikrobloga

#theboys #seriale
serial ma taki problem ze stal sie teatrem jednego aktora i postaci - homelandera. Jest to jedyna obecnie charyzmatyczna postać w całym serialu a jest to tym bardziej ironiczne bo przecież homelander miał być parodią trumpa. Butcher był fajny ale to co z nim zrobili w tym sezonie woła o pomstę do nieba.

Starlight miała być Bidenem tego serialu i jest, kompletnie miałka i nieciekawa postać którą szczerze mówiąc powinni zabić.

Ogólnie widać że twórca serialu wpadł w samozachwyt a to się nigdy dobrze nie kończy. Ostatni sezon to będzie srogi shitshow.

Bedzie powtorka z gry o tron.
  • 8
  • Odpowiedz
@keksoa: Przestalem to ogladac jakos po/w drugim sezonie.

O ile na pocatku to rzeczywiscie bylo cos nowego i mialo potencjal o tyle z kazdym nastepnym odcinkiem stawalo sie coraz bardziej przewidywalne - czyli nudy.
  • Odpowiedz
  • 8
@gorzki99: akurat 3 sezon warto obejrzec z powodu soldier boya i to jest i pewnie bedzie najlepszy sezon z wszystkich. 1 dobry, drugi przeciętny, 3 bardzo dobry, 4 jak na razie tragiczny do punktu ze mam watpliwosci ze jest szansa go odratowac
  • Odpowiedz
  • 10
theboys ma taki problem, że ekipa theboys jest nudna i gdyby większość umarła w pierwszym sezonie to serial bylby lepszy. serial ma mase kiepskich nic nie wnoszących postaci ktore sie szwendają.
  • Odpowiedz
@keksoa: chyba ze względu na takie i podobne opinie nawet nie zaczynam:/ mam za dużo spieprzonych planów, ale wcześniejsze sezony i odcinki gorąco polecam, szczególnie gdy gówniak #!$%@?ł nazistce xD
  • Odpowiedz
@keksoa: Mnie zniechecila przewidywalnosc.

O ile w pierwszym sezonie dosgtawalem w ryj za kazdym razem - zawsze cos nowego (moze nie w sezonie a ogolnie koncept serialu). O tyle z kazdym nastepnym odcinkiem juz wiedzialem co bedzie. Zrypali potencjal po claosci.
  • Odpowiedz
  • 3
@gorzki99: Problem jest jak mowisz, defacto homelander w pierwszym, maks drugim sezonie powinien przyleciec i rozerwac cala ekipe the boys na strzepy, lacznie z butcherem. Dlaczego tego nie zrobil? Bo showrunner nie lubi zabijać aktorów których najwyraźniej lubi.

Ogólnie ten serial stał się takim jego politycznym i behawioralnym folwarkiem. Ma już kompletnie w dupie fabułę i spójność postaci.
  • Odpowiedz