Anonim (nie OP): Zależy od związku. Jak po 2 latach facet nic nie robi, tylko pierdzi w stołek, oczekuje obiadu, nie pyta się nawet dziewczyny jak jej minął dzień, nie komplementuje jej, ani nigdzie nie zabiera, ma po prostu wywalone, bo tak jest wygodnie, to po co w czymś takim tkwić? Nawet po 2 latach trzeba się czasem jakoś wykazać, pokazać, że dalej zależy, że dalej jest miłość i ogień, i
Czy każda dziewczyna po dwóch latach związku zaczyna się nudzić i już nie podoba się tak samo jak wcześniej?
#zwiazki
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
Po roku zwiazku to już się przeprowadziliśmy do nowego kraju, więc było dużo funu.
Potem kolejne 5 lat to szaleństwa w Londynie, dużo było do zabawy.