Wpis z mikrobloga

@duszan_z_kapitana_dupy: @Gr4bek są różne rodzaje urlopu, jak korpo to masz listę rozwijalną w systemie pracowniczym i tam wybierasz wypoczynkowy, macierzyński, psacierzynski, śmierć babci itp. a pewnie na kartce w januszpolu trzeba samemu wpisać, nie chodzi o to, żebyś tłumaczył anecie z kadr, czy lecisz na all-inclusive czy remontujesz chatę xD
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy: Nie podawaj zbyt szczegółowych danych. Ja raz napisałem do jakiego hotelu konkretnie jadę na wakacje. HR tam zadzwonił aby skontrolować czy mówię prawdę i był z tego przypał bo walnąłem się w nazwie hotelu więc HR dostał info od nich, że takiego urlopowicza u nich nie ma.
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy U mnie do miejsca w którym przebywasz na urlopie przyjeżdża pracownik z firmy skontrolować. Jak napiszesz coś ogólnego np. pobyt w krakowie to nie jest to jakieś uciążliwe, musisz tylko w jeden dzień się z nim spotkać na rynku i podpisać obecność. Ale jak napiszesz za konkretnie, np. pobyt z żoną w Termach Maltańskich to potrafi tam przyjechać kontroller i wejść do ciebie do jakuzii.
  • Odpowiedz