Wpis z mikrobloga

Jednak anulowałem w ostatnim momencie wysłanie zaliczki na Skoda Scalę. Przypomniało mi się, że jest takie auto jak Dacia Jogger. Wyjdzie mi co najmniej 18 tys. zł taniej. Plusy:
- większy rozstaw osi
- większe auto
- fabryczny gaz
- 7-osobowa
- 6 biegów
- brak zbyt wielu pierdół elektronicznych, które tylko mogą się popsuć
- co najmniej 18 tys. zł pozostanie w kieszeni

Miało wyjść 100k za Scalę (102,5k przed upustem) + 6000 za montaż gazu = 106k.
Jogger wychodzi mi za 88 tys. już z gazem. A jeszcze spróbuję zawalczyć o jakiś chociaż minimalny upust.
Jutro rozglądam się za salonami Dacii.

#samochody #motoryzacja #skoda #dacia #jogger
Adamfabiarz - Jednak anulowałem w ostatnim momencie wysłanie zaliczki na Skoda Scalę....

źródło: Jogger Pearl Black

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz: Hmm, a nie można do bazowej wersji wziąć inny silnik ze skrzynią? No generalnie rapidy były 95 KM i 110 KM, no i w biedawersji mam 110 6-b. Nie wiem czy wiesz, ale jadąc tak do 150km/h to pali i tak mało, bo wtedy na 6b. jest około 3kobr/min. TSI a MPI pod tym względem nie ma porównania.
To prawda, Dacia to Renault, jak Skoda to VW, wiadomix. Umów
  • Odpowiedz
ale teraz to już przesadzone


@r5678: musisz zobaczyć koniecznie jego wpisy o kupnie ciężarówki. Tam to dopiero jest karuzela uśmiechu :)
  • Odpowiedz
@kilo-bravo: Znaczy już Dacia Jogger kupiła mnie nieco większą bryłą (a na tylniej kanapie oprócz przewożenia pasażerów dzieją się u mnie w aucie też inne rzeczy pdk), większą przestrzenią bagażową w opcji 5 siedzeń, opcją 7 miejsc, oraz fabrycznym gazem, a także brakiem nadmiaru elektroniki a za to niższą ceną. Jakieś wspomagania parkowania, panie na co mi to, ja wjeżdżałem bez większych problemów 40-tonowym tirem w wąskie uliczki śródmieścia Pragi
  • Odpowiedz
Nie ma znaczenia przejechanie się, bo i tak w życiu nie wywalę takiej kasy (wg wartości pieniądza na 2024) na automobil. A używane mnie nie interesują.


@Adamfabiarz: myślałem że masz poważną firme a jednak jesteś biedakiem
no nic, jeździj sobie tym gównem na kółkach
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski: Mam poważną firmę, i np. wolę zainwestować pieniądze w udoskonalenie pracowników, czy kupienie lepszego sprzętu na którym pracują, czy zadbać o to, że będą zagospodarowane pieniądze na należyty urlop dla pracowników, czy może w przyszłości - owocowe poniedziałki, warzywne piątki, itd.
A porównywać się na to jaki kto ma środek transportu nie zamierzam, bo to by było porównywanie bez końca, więc daję sobie z tym siana na starcie -
  • Odpowiedz
wstawi zdjęcie fabii


@r5678: a to nie on wstawiał kiedyś zdjęcie z hamowni jak zajechał tam tym 60 KM potworem i od tego zaczął się ten bait? Czy to jakiś inny mirek, ewentualnie zweryfikowano te zdjęcia jak fejkowe? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Śledzę tę telenowele nieregularnie i też traktowałem zawsze w kategoriach częściowego baitu, z jakimś ziarenkiem prawdy.
  • Odpowiedz