Wpis z mikrobloga

dalej b--ń dziurawego lewa w tym państwie bezprawia


@Elberus: podałem Ci przykład z USA i wytłumaczyłem dlaczego twoje porównanie jest gównowarte. Ale spokojnie, na takich łebków jak Ty przyjdzie pora i trafi kosa na kamień. Jeszcze będziesz stękał "policja ratuj" xd
  • Odpowiedz
@malinq co ma USA do bezprawia w Polsce? jak mi coś ukradną to i tak mam 100% pewność, że będą tylko czekać na termin żeby umorzyć
@szybki_zuk: a tacy jak ty najchętniej zakneblowaliby wszystkim usta w ramach wolności słowa 😙
  • Odpowiedz
@marek2121

@dawidfischer4: nie, nigdzie nie napisałem, że to jest ok do #!$%@?. Czy nie rozumiecie, że w tym kraju są pewne #!$%@? zasady, których trzeba się trzymać? Ja #!$%@?, dzieciak zamiast zapalić to g---o w altance na działce #!$%@?ł się w miejsce gdzie przechodzą ludzię. Sam sobie zgotował to co zgotował. To, że prawo jest #!$%@? nie musisz mi mówić

Typ na plaży siedział nie w mieście. Do tego
  • Odpowiedz
17 latek dudni marihuanę (pewnie już nie pierwszy raz) zaraz mu się znudzi i przejdzie na c--j wie co


@marek2121: na twoją starą przejdzie xd
Ty z tych co wierzą, że dilerzy rozdają za darmo n-------i pod podstawówkami xd
  • Odpowiedz
gdzie tu brednie dzieciaku? Policjant nie jest od popełniania przestępstw tylko od ścigania ich.

Nikt nie będzie ryzykował utratą pracy i zarzutami karnymi dla 17 letniego idioty który nawet nie potrafi się skitrać tylko jara na przypale.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: to że ktoś niezauważy czegoś lub na siłę czegoś nie będzie szukał to nie jest utrata pracy jak napisałeś IKSDE
  • Odpowiedz