Wpis z mikrobloga

Oho grubasy znowu coś stękają że im za ciepło xD

Lato to same zalety:

- mniejsze rachunki za ogrzewanie
- dłuższy dzień, dłużej jest jasno
- lepsze jedzenie w sklepach, świeże warzywa i owoce
- sucho, ciepło, brak wszechobecnego błota i syfu
- przyjemne widoki, kwiatki i zieleń
- więcej aktywności, bieganie, rowery, pływanie etc
- auto nie rdzewieje od soli
- grubasy mają szansę schudnąć

##!$%@?
  • 125
  • Odpowiedz
@assninja: zaburza rytm snu


@Soothsayer: dupę Ci zaburza xD letni sen jest zajebisty, gdy budzisz się wypoczęty w promieniach Słońca do ćwierkających ptaszków, nawet budzika nie trzeba nastawiać
  • Odpowiedz
dupę Ci zaburza xD letni sen jest zajebisty, gdy budzisz się wypoczęty w promieniach Słońca do ćwierkających ptaszków, nawet budzika nie trzeba nastawiać


@Ranger: wschód słońca jest o 4 rano, kto normalny wstaje o takiej godzinie i nie wiem o jakim wypoczęciu ty mówisz kiedy w nocy jest 30 stopni i co godzinę budzisz się zalany potem
  • Odpowiedz
TEN DOBOWY, KTÓRY SIĘ AUTOMATYCZNIE REGULUJE, WŁAŚNIE SŁOŃCEM? XD


@tellet: żyjemy w 21 wieku gdzie nasz rytm jest uzależniony od cywilizacji, a nie słoneczka gdy żyliśmy na drzewie
  • Odpowiedz
@Ranger: śpię nago od 20 lat, często bez żadnego przykrycia jak są upalne noce, tak ciężko zrozumieć, że są ludzie, którzy preferują niższe temperatury? Niższe nie oznacza, że skoro 35 stopni mnie męczy potwornie to znaczy, że uwielbiam -50 i powinienem mieszkać na antarktydzie...
  • Odpowiedz
@Ranger: śpię to raczej za dużo powiedziane bo po prostu wtedy leżę całą noc i zero snu (tak było zanim kupiłem klimę), ale akurat w weekend byłem w hotelu bez klimy, gorąca noc była, musiałem iść na stację po lód w kostkach żeby się nim przykryć (dosłownie) i przespałem tej nocy może z godzinę
  • Odpowiedz
@assninja ja ważę 82kg przy 183cm, jestem ogromnym grubasem skoro się pocę przy ponad 30 stopniach, dodatkowo jest duszno.
Nie mam siły przy takich temperaturach na aktywności by schudnąć.
Dla mnie idealnie to 25 stopni.
  • Odpowiedz
@Ranger

@Soothsayer: dupę Ci zaburza xD letni sen jest zajebisty, gdy budzisz się wypoczęty w promieniach Słońca do ćwierkających ptaszków, nawet budzika nie trzeba nastawiać


Ja np. mam problemy z snem, ciężko mi zasnąć i wstać a gdy nie mogłem zasnąć i np po 3h mają mnie ptaki wybudzać to będę bardzo zadowolony i chętny do życia
  • Odpowiedz