Wpis z mikrobloga

Oho grubasy znowu coś stękają że im za ciepło xD

Lato to same zalety:

- mniejsze rachunki za ogrzewanie
- dłuższy dzień, dłużej jest jasno
- lepsze jedzenie w sklepach, świeże warzywa i owoce
- sucho, ciepło, brak wszechobecnego błota i syfu
- przyjemne widoki, kwiatki i zieleń
- więcej aktywności, bieganie, rowery, pływanie etc
- auto nie rdzewieje od soli
- grubasy mają szansę schudnąć

##!$%@?
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dłuższy dzień, dłużej jest jasno


@assninja: to się wiąże bezpośrednio w tym, że zimą dzień jest krótszy. Słaby deal.
Krótsza noc to też gorszy sen.
  • Odpowiedz
@assninja: Minusy:
- komary i juszczyce deszczowe,
- duszno,
- ciemne ciuchy są mocno nagrzane,
- nawet o 5 rano potrafi już w słońce dawać po oczach,
- trzeba częściej kwiatki podlewać,
- czasem jest tak gorąco, że czujesz jakbyś się rozpływał
  • Odpowiedz
@assninja ja słabo w warzywa i tak w ogóle to najlepiej jak ktos ma miejsce posadzić swoje własne pomidorki a owoce to mi i tak najlepiej wchodzą zima, latem w ogóle nie jem owoców jakoś ale masz racje
  • Odpowiedz
@assninja: główne minusy lata:
- obiektywnie za gorąco. W większości miejsc w których mają przebywać ludzie musi być klima: centra handlowe, biura, kina, siłownia. etc, bo jest po prostu niekomfortowo i nie można zedrzeć z siebie skóry. W zimie można dołożyć sweterek i git
- slonce razi w oczy. Fajne słoneczko hehe, a i tak każdy w oksach i szuka cienia.
- dzieciaczki i dresy drą japę bo się bawią na dworze do 21 i 3 nad ranem, odpowiednio
- robactwo
- bonus: zimą nie ma nic fajniejszego niz wygrzać się w saunie i od razu
  • Odpowiedz
No i zajebiście byłem z dzieciakami na rowerze a teraz pyknąłem 3km biegania, zaraz prysznic, a potem biore dzieciaki na boisko pokopać piłke i od razu czlowiekowi lepiej się żyje


@assninja: aha. Ja na ten przykład lubię ostre jedzenie. Takie zajebiście ostre. I wiem, że to jest nietypowe, nie uważam, że wszyscy dookoła są dziwni.
Jak ty lubisz biegać w takiej lampie to jesteś dosyć oryginalny.
  • Odpowiedz
@assninja: To pomieszkaj sobie w mieście, w którym nie ma wiatru.

- CO jest tańsze niż prąd, który ciągnie klima
- Co za różnica ile trwa dzień? Masz tak, że jak się ściemni musisz iść spać, czy jednak i tak chodzisz spać o stałych porach? Już od dawna mamy prąd i to, że np. jest ciemno o 18:00 nie uniemożliwia nam życia
- Jedzenie w sklepach jest praktycznie ciągle tam samo ch*jowe tylko tyle, że sezonowe owoce i warzywa są tańsze. Natomiast ilość nawozów, które tam dowalają jest i tak zbyt wysoka, jak chcesz zdrowe to tylko swój ogródek
- Ta, pięknie teraz wszędzie butelki i pety się walają, bo patusy piją i palą
  • Odpowiedz