Wpis z mikrobloga

Oho grubasy znowu coś stękają że im za ciepło xD

Lato to same zalety:

- mniejsze rachunki za ogrzewanie
- dłuższy dzień, dłużej jest jasno
- lepsze jedzenie w sklepach, świeże warzywa i owoce
- sucho, ciepło, brak wszechobecnego błota i syfu
- przyjemne widoki, kwiatki i zieleń
- więcej aktywności, bieganie, rowery, pływanie etc
- auto nie rdzewieje od soli
- grubasy mają szansę schudnąć

##!$%@?
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Soothsayer ty mi tylko powiedz, gdzie ty masz te wszechobecne męczące upały. Upalne są pojedyncze dni, potem przerwa i tak w koło. Nie ma tak jak kilka lat temu, że 3 tygodnie dzień w dzień było 32-36 stopni. Bez przesady, póki co jest naprawdę spoko. A długi dzień, to największa zaleta lata. Tu juz ostro naciągnąłes.
  • Odpowiedz
  • 0
wg statystyk, w Polsce rocznie umiera z powodu wyziębienia mniej więcej 40 osób, z powodu upałów około 800. Dodajmy do tego utonięcia.


@Basiura89: a sezon grypowy dodajemy?
  • Odpowiedz
ty mi tylko powiedz, gdzie ty masz te wszechobecne męczące upały.


@zasadzka01: Cały kwiecień tego roku to była dla mnie mordęga, czerwiec był zajebisty, prawie cały czas 20 stopni, deszczyk od czasu do czasu, dużo chmur dzięki czemu słońce tak nie dawało i co najważniejsze w nocy było zimniej dzięki czemu dało się normalnie wyspać, teraz w lipcu zaczyna się znowu robić ciężko. W zeszłym roku lipiec, sierpień i wrzesień
  • Odpowiedz
@Soothsayer hmm, to nie wiem, ja w zeszłym roku upałow nie kojarzę. Tzn. były na pewno powyżej 30C ale raczej tak do kilku dni i potem ochłodzenie, więc tak można żyć. No ale może mieszkasz w jakimś upalnym rejonie Polski. Polecam przeprowadzkę na północ, tu upałow tyle nie ma :)
  • Odpowiedz
@assninja: Większe rachunki za wodę, bo trzeba cały czas zmieniać i prać ubrania. Na ulice wypełza patologia z piwkami i głośnikami bluetooth. Ludzie z chorobami układów krążenia dostają udarów i umierają albo obciążają służbę zdrowia. Wysychają rzeki i zbiorniki wodne przez co cierpi fauna jak i flora i nie ma tych zajebistych warzywek albo kosztują dużo. Patologia się i tak nie myje, więc wszędzie #!$%@?, do tego chodzą w jakiś
  • Odpowiedz
@assninja: lato ok ale kurła 30+ stopni to przez większośc dnia ciężko z jakąkolwiek pracą fizyczną w ogrodzie bez dostania udaru, więc troche lipa bym powiedział a grubasem nie jestem
  • Odpowiedz
  • 0
@assninja: Tylko pijani się topią albo przegrzewają leżąc ubrani jak zwykle tylko pijani i nieprzytomni ;) Rozmowa ze strażą miejską/karetką zazwyczja kończy się "albo teraz ktoś go sprawdzi, albo będziecie się prokuratorowi tłumaczyć z wyjazdu do trupa, którego mogło nie być"
  • Odpowiedz