Wpis z mikrobloga

Oho grubasy znowu coś stękają że im za ciepło xD

Lato to same zalety:

- mniejsze rachunki za ogrzewanie
- dłuższy dzień, dłużej jest jasno
- lepsze jedzenie w sklepach, świeże warzywa i owoce
- sucho, ciepło, brak wszechobecnego błota i syfu
- przyjemne widoki, kwiatki i zieleń
- więcej aktywności, bieganie, rowery, pływanie etc
- auto nie rdzewieje od soli
- grubasy mają szansę schudnąć

##!$%@?
  • 125
  • Odpowiedz
  • 2
No i zajebiście byłem z dzieciakami na rowerze a teraz pyknąłem 3km biegania, zaraz prysznic, a potem biore dzieciaki na boisko pokopać piłke i od razu czlowiekowi lepiej się żyje
  • Odpowiedz
TEN DOBOWY, KTÓRY SIĘ AUTOMATYCZNIE REGULUJE, WŁAŚNIE SŁOŃCEM? XD


@tellet: Słońcem i jego brakiem, mądralo. Lato nie jest takie idealne pod tym względem, gdzie w okresie najdłuższych dni ciemno jest ledwie parę h na dobę, a jasno zaczyna się robić między 3 a 4. Idąc Twoim tokiem myślenia, to najlepiej by człowiek był wyregulowany, jakby świeciło 24h na dobę. xD
  • Odpowiedz
- więcej aktywności, bieganie, rowery, pływanie etc


@assninja: co to to nie, najlepsza pora roku to wiosna jesień ewentualnie wczesne lato, do reszty się zgodzę, jestem pracownikiem robiącym na "świeżym" powietrzu i wolę to co jest teraz niż -3 a co gorsza +2 z duża wilgotnością w powietrzu.
  • Odpowiedz
@assninja co roku to samo. Wiosna, wiosna, zimna, deszczowa, czasem ciepła, ale jednak radosna!

Rachunki za ogrzewanie są niższe, a nie trzeba wydawać na klimatyzację, by przeżyć te upały.

Każdy dzień jest dłuższy, nie budząc nas o 5 rano słońcem świecącym w okna czy witając mrokiem przed 18 godziną.
  • Odpowiedz
@assninja mnie zastanawia to lepsze jedzenie w sklepach? pod jakim względem, owoce warzywa to pewnie tak bo to ich sezon ale oprócz tego co co? Mięso może być lepsze latem aniżeli w innej porze roku? mi się zdaje ze nawet gorsze bo jak mięsny ma lodówki pamiętające komunę i te nie wyrabiają plus brak klimy to mięcho tam się gotuje wiec prędzej będzie szybciej zepsute
  • Odpowiedz
  • 1
@BigSW: no własnie warzywa i owoce. Spróbuj zimą kupić pomidora który ma jakikolwiek smak :/ a z owoców najwyżej banany i cytrusy

@Utero tyle samo co ogrzewanie prądem, bo to ta sama pompa ciepła, ale używa się kilkanaście dni w roku tylko w określonych godzinach, a nie pół roku non stop. Zresztą sam nie mam klimatyzacji ( ʖ̯)
  • Odpowiedz