Wpis z mikrobloga

  • 342
@bugzer:

Zawiść – uczucie znacznie silniejsze niż zazdrość, polegające na odczuwaniu silnej niechęci lub wrogości w stosunku do osoby, której czegoś się zazdrości.
  • Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcami, że jak chcesz, to wydajesz i tyle. Z drugiej strony OP ma trochę racji, że u nas w chlewie ludzie jakoś wybitnie uwielbiają podkreślać swój status kupując na krechę to co modne i drogie, a jak im to wytkniesz, to się przekomicznie oburzają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bugzer: jezdze do danii co roku na kilka tygodni uprawiac sport i jest tam taka jedna polka która wozi ze sobą z polski thermomixa i czasem nas zaprasza na dobre obiady ;)

@wetorek2: o dziwo, też jest agentką nieruchomości
  • Odpowiedz
via Android
  • 22
@T3sla bardzo rozsądny człowiek, który nie lubi płacić za przehypowane produkty. Człowiek który nie ulega trendom i nie lubi wyrzucać pieniędzy w błoto.
  • Odpowiedz
  • 35
@disinherited nie do końca szanowny panie. Osoba która zarabia 100000 zł na miesiac nie będzie kupować chleba za 150 zł, mimo iż może sobi na niego pozwolić, bo ma rozum i wie że chleb nie jest tyle warty. Mam nadzieję że rozumiesz moja analogię. Miłego dnia życzę.
  • Odpowiedz
  • 5
@dict z moją obecna wypłata mógłbym kupować 2 thermomixy miesięcznie i jeszcze odkładać a mimo to nie posiadam żadnego. Powiem wiecej, z rzeczy ułatwiających pracę w kuchni posiadam tylko blender. Gotuję dla siebie i gości bardzo często ale jestem tradycjonalistą i nie lubię jeżeli coś robi za mnie maszyna. Miłego dnia życzę szanowny panie
  • Odpowiedz
z moją obecna wypłata mógłbym kupować 2 thermomixy miesięcznie i jeszcze odkładać a mimo to nie posiadam żadnego.


@bugzer: widzę, że udowadnianie innym statusu materialnego jest twoją psychozą.

Boli Cię, że w trakcie gotowania mogę wyjść z psem na spacer, wziąć prysznic, pójść się złamać, czy bzyknąć żonę? Nie rozumiem dlaczego.
Bo istnieje tańszy produkt w którym plastiki są spasowane gorzej niż blachy w teslach? Że internet jest zalany pytaniami, jak przeliczyć przepisy z thermomixa na jednostki
  • Odpowiedz