Wpis z mikrobloga

@bugzer: Ja właśnie podziwiam gościa od marketingu. Nie dość, że ludziom to sprzedają za gruby hajs (swoją drogą jak ktoś jest kuchenną łamagą i ciągle to używa to ok - jednak u większości tylko stoi) to jeszcze wycisnęli cytrynkę i wrąbali im abonament. Klienci zadowoleni. XDDDDDDD
  • Odpowiedz
Dostałem od siostry taki.
Używam w sumie głównie do gotowania jajek, rzeczywiście wychodzą jak trzeba xd
  • Odpowiedz
Ale jeśli ktoś gotuje na wysokim poziomie to znajdzie wiele zastosowań dla robota kuchennego mającego tyle opcji.


@revente: XDDD gotowanie na wysokim poziomie i jakieś gówienko z Chin prosze cie nie ośmieszaj sie.

Jak ktoś gotuje na wysokim poziomie to ma dobre patelnie garnki itd.

Zrobi mi ten syf steka jak z restauracji z dziesięcioma gwiazdkami miszlen? no nie XD wiec o jakim poziomie tu mowa XD
  • Odpowiedz
@T3sla: rozsądna. Kupiłeś 95% produktu za 30% ceny. Nie dałeś innym na sobie zarobić i jednocześnie nie wziąłeś udziału w piramidzie. Do tego nie wyrzuciłeś aż tyle pieniądza za granicę i nie rozgrzałeś zbędnie gospodarki.

Elegancko.
  • Odpowiedz
@bugzer: Podczas pracy w UK, w restauracji z gwiazdką Michelin, mieliśmy Thermomixa w kuchni. Nie tego nowego z wyświetlaczem i WiFi, tylko takiego z pokrętłami i wszystkimi przepisami w książkach. Miał 8 lat i NIGDY NIE ZAWIÓDŁ!.

Thermomix to była pierwsza rzecz jaką kupiłem po powrocie do PL (szczególnie, że żona była w ciąży). Używam codziennie, a mój syn miał codziennie robiony obiad ze świeżych warzyw i owoców. Do
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Kris-T no właśnie takie thermomixy kupują ludzie pracujący na zmywakach w Anglii, idealnie wpisujesz się w obraz przeciętnego użytkownika xd
  • Odpowiedz
Fenomen thermomixa uświadamia tylko jak podludzie podatni są na reklamę i cały ten marketing oraz psychologiczne sztuczki


@Plp_: Poprawiłem bo były pewne nieścisłości w tej wypowiedzi XD

Ja tam nie kupiłem bo nie jestem frajerem XD tak samo air frajer XD sama nazwa mowi do kogo skierowany jest ten produkt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak można kupić to samo i nie dać sie leszczyć na jakichś
  • Odpowiedz