Wpis z mikrobloga

  • 2
@dict: to tylko portal ze śmiesznymi obrazkami. Nie bierz wszystkiego co tu czytasz na poważnie a użytkowanie tego portalu będzie o wiele przyjemniejsze.
  • Odpowiedz
  • 4
@Gorbo2004: nawet jak by to był 1 dzień pracy, to tak jak pisałęm wcześniej. Coś jak kupowanie chleba za 150zł. No stać mnie tylko po co? Wszystwko ma swoją wartość i nie warto płacić więcej za coś, co nie powinno tyle kosztować. a Napluciem w ryj wszystkim użytkownikom jest to, że mimo iż wydałeś tyel kasy na przewartoścowany garnek to musisz jescze opłacać abonament za kikaset PLN co roku xD.
  • Odpowiedz
  • 3
zdaję, bo oglądałem wiele filmów z porwnoan do innych urządzeń, ma go mój najomy u ktorego czesto bywam i nie uważam, że jest to bardzo pomocne.
  • Odpowiedz
@bugzer: to co mam go chować jak kończę gotować? przecież on więcej pracuje jak stoi wolny.
a ty dalej stój przed garami i mieszaj makaron, mi tm miesza.

  • Odpowiedz
@bugzer: dokładnie tak, tak samo jak ludzie z samochodami. Leniwi, ulegający trendom, można nimi manipulować i są niewolnikami koncernów paliwowych dlatego ja nadal wszędzie jeżdżę konno. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bugzer:
"Wiedziecie jak poznać osobę łatwowierną, ulegającą trendom którą można manipulować dowolnie jak nam się tylko podoba?"

"ma go mój najomy u ktorego czesto bywam i nie uważam, że jest to bardzo pomocne."

Biedny ten Twój znajomy, że tak o
  • Odpowiedz
@bugzer: typie a ja mam thermo i w sumie oprocz tego abonamentu to nie #!$%@? mnie w nim nic. Uzywam do zup, jedzenia dla dziecka, robi ZAJEBISTE WHISKEY SOUR i ESPRESS MARTINI, blenduje bialko, buleczki bao. Mało - zaczalem nawet piec chleb, wygodniej tez wyrabia mi sie ciasto na pizze. Szczerze moj czas cenie bardziej niz te 7 tys. Dokupilem sobie nawet nakladke do wyciskania soku z cytrosow - jak
  • Odpowiedz
@bugzer: ogólnie to to są takie gadżety co dużo ludzi kupuje, użyje kilka razy i to stoi, ale mam jedną koleżankę co ma takie coś i naprawdę z tego korzysta od wielu lat, tzn.ma innego typu ale też takie coś do gotowania na raz różnych rzeczy w jednym pojemniku.
Ale to o wielu rzeczach można tak powiedzieć, że ktoś ulega trendom. Nowy iPhone, jakieś smartwatche, maszyny do pieczenia chleba, itp.
  • Odpowiedz
@bugzer: Dla 99% osób produkt rzeczywiście przehypowany.

Ale jeśli ktoś gotuje na wysokim poziomie to znajdzie wiele zastosowań dla robota kuchennego mającego tyle opcji.

Żona kumpla właśnie świetnie gotuje i sobie bardzo chwali. Tylko że ona nie używa tego żeby zrobić danie od a do z tylko z poszczególnych funkcjonalności.
  • Odpowiedz
@bugzer: lidlomix w promocji hir, bardzo fajne to dla mnie bo miesza, sieka, blenduje, smaży, gotuje jednocześnie. Natomiast nigdy w życiu nie kupiłbym sobie thermomixa za te pieniądze. Płacić 4x więcej siana za silnik z nożami, paskiem klinowym, grzałką i #!$%@? tabletem z 2014r. XDD Do tego jeszcze abonament na przepisy xD I to na prawdę nie jest nawet kwestia tego że dla kogoś kto zarabia krocie to jak splunąć-
  • Odpowiedz