Wpis z mikrobloga

@bugzer
A można go dostać w prezencie czy to też powoduje, że uległem trendom? :( chyba sobie zaraz coś w nim ugotuję na pocieszenie, że jakiś wykopek się zesrał o to, że ludzie wydają swoje pieniądze na co chcą:/
  • Odpowiedz
thermomiksiarze się zesrali


@t2000: 1 Zesrał się autor wpisu a dodatkowo zaczął rzucać odchodami w przypadkowych przechodniów.
2 Niektórzy z przechodni dla zabawy i zwiąkszenia frustracji autora i członków jego stada, przejechali kilka razy prętem po ich klatce.

--> Termomiksiarze się zesrali
XDDDDDDDD
  • Odpowiedz
  • 1
@luke-dolla7: jeżeli dostałeś w prezencie to znaczy, że wszystko z tobą w porządku bo w twoim umyśle nie zaszły procesy myślowe przez które wydałeś właśne cięzko zarobione pineniądze na ten overpriced sprzęt.
  • Odpowiedz
@bugzer po pierwsze abonamentu nie musisz kupowac. Garnek dalej ma te same funkcje i bez niego, abonament jest dla ludzi co nie umieja gotowac (np. dla mnie) i kosztuje zawrotne 200zl rocznie a nie pare stow jak twierdzisz. Po drugie jest to super urzadzenie dla ludzi nie majacych pojecia o gotowaniu, praktycznie nie ma opcji, ze cos spieprzysz/przypalisz/rozgotujesz etc. Po trzecie zastepuje mi wiekszasc urzadzen w kuchni wliczajac w to obieraczke
  • Odpowiedz
@bugzer: #!$%@?. Thermomix jest fajny jeśli faktycznie go używasz zgodnie z zastosowaniem. Jesli robisz dużo zup i ciast, ale nie lubisz zbytnio pichcić.

Osobiście nie lubię tego urządzenia i po używaniu go przez pewien czas uważam je za zbędne ale ocenianie czlowieka bo posiada coś na co cie nie stać jest debilne.
  • Odpowiedz
@mattkozlowski0

@bugzer ciekawe jest to, ze o termomiksa przysrywaja sie te osoby ktore go nie maja xD a w ogole to slaby bait.


A kto ma się o niego przysrywać? XD Przecież jak ktoś widzi ze taki elektryczny rondel to gówno to go nie kupi bo po co, ma go kupować tylko dlatego żeby potwierdzić sobie to co juz wie a wykopkom udowodnic ze kupił i mu się nie podoba?
  • Odpowiedz
Ale jeśli ktoś gotuje na wysokim poziomie to znajdzie wiele zastosowań dla robota kuchennego mającego tyle opcji.


@revente: ale o to chodzi, że jak ktoś potrafi gotować to taki thermomix to już w ogóle bzdura w #!$%@? xD za ułamek tej ceny mam robota kenwooda z przystawkami, które różnorodnością funkcjonalności wciągają thermomixa dupą
  • Odpowiedz
@PlatynowyBazant: gofrów nie zrobi. To jest git do zup, dań na parze, gotowania jajek, ziemniaków, do wyrabiania ciasta itd. bardzo dobre se wychodzi ogólnie jedzenie, z tego nawet wyśmienite. Ale niestety jak chcesz zjeść np. pyszna smażona kiełbasę to i tak musisz usmażyć ja na patelni bo z tego jest sredniawka, więc to jak już jest dodatek do kuchni a nie jeden sprzet do wszystkiego i nic więcej nie potrzebujesz.
  • Odpowiedz
@bugzer: ale się #!$%@? do tego termomixa to głowa mała. Sami wydajecie pewnie pieniądze na niejedno gówno, a nie potraficie zaakceptować, że ktoś kupuje przyrząd ułatwiający gotowanie.

Straszne rzeczy

(nie, nie mam termomixa i nigdy nie miałem)
  • Odpowiedz
@ProstyHuop ciasto na gofry zrobi. Co do gotowania na parze to jadłam u koleżanki kurczaka gotowanego na parze w tym ustrojstwie. Ależ ten kurak dawał plastikiem. Obrzydlistwo. I tak, to był oryginalny thermomix, a nie podróba. @d00v ja bym sobie za te pieniądze kupiła nową generację planetarnego Boscha MUM ze wszystkimi przystawkami, które inżyniery Boscha wymyśliły (mam starszą generację od kupy lat i jestem mega zadowolona) i jeszcze by mi
  • Odpowiedz
Co do gotowania na parze to jadłam u koleżanki kurczaka gotowanego na parze w tym ustrojstwie. Ależ ten kurak dawał plastikiem. Obrzydlistwo.


@Dorciqch: ja jadłem z z podroby thermomixa jedzenie na parze j było wyśmienite, nie czułem plastiku nic a nic ale w sumie mi wszystko smakuje xD
  • Odpowiedz
@bugzer: Polska to jeden z nielicznych krajów gdzie obcy ludzie ocenią cię po tym w co się ubierasz, jaki masz samochód, tatuaż, thermomixa i co jeszcze?
Dajcie ludziom żyć tak jak chcą, wydawać bądź nie wydawać pieniędzy na co tylko chcą.

Mam nadzieję że ty nie podążasz za trendami i ubierasz się tylko i wyłącznie w biedronce albo innym lidlu bo przecież taki wolny człowiek nie będzie wydawał na koszulkę
  • Odpowiedz
@bugzer: żona kupiła thermomixa i w sumie zajebisty. Ja robię w nim sobie sorbety, lody, sosy, zupy krem. Żona wyrabia ciasto na bułki, chałki, pizzę, jakieś warzywa i mięso na parze z sosem ugotuje. Kuchnia jest bardzo mała i takie wszystko w jednym bardzo dobrze się sprawdza.
Dla niektórych 7 tys na mikser to nie jest wydatek życia czy roku. Ludzie z kasą lubią kupić coś fajnego, porządnego co posłuży
  • Odpowiedz