Wpis z mikrobloga

Chciałbym wszystkim mireczkom polecić od siebie serial Scavengers Reign. Jest to animacja sci-fi o rozbitkach na tajemniczej planecie próbujących się z niej wydostać.

Moim zdaniem to jeden z najlepszych seriali sci-fi jakie przyszło mi obejrzeć. Historia jest piękna, postacie ciekawe i dużo w tym wszystkim filozofii i interesujących motywów. Dla fanów komiksów mogę porównać kreskę ze stylem Moebiusa i jego Światu Edeny.

Warto obejrzeć, zwłaszcza że odcinki mają po 20 minut i jest ich tylko 12. Ja łyknąłem w 3 dni. Szkoda, że serial obszedł się trochę bez echa, ale tak to już czasem bywa.

#netflix #hbogo #hbomax #seriale #scifi #sciencefiction #komiks #scavengersreign
UkrywamSie - Chciałbym wszystkim mireczkom polecić od siebie serial Scavengers Reign....

źródło: temp_file7288097082689203144

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@UkrywamSie: normalnie nie oglądam takich rzeczy. Animacja wg mnie wygląda słabo, ale jednak poszło i od pierwszego odcinka absolutnie urzekła mnie wizja świata ukazana w tej animacji. Fenomenalny klimat i wyobraźnia twórców.
  • Odpowiedz
@UkrywamSie: właśnie wiele dobrego o nim słyszałem i zobaczyłem HBO to odpalam appke i taki wuj niema ( ͡° ʖ̯ ͡°) Myślałem, że po wejściu Max pojawi się, ale dalej wujki nie dają =/
  • Odpowiedz