Wpis z mikrobloga

ech
znowu mam paranoję straszne, poprosiłam niebieskiego o zamontowanie nowego zamka w drzwiach to sadzi, że to niepotrzebne, a ja bym się czuła dużo spokojniej, ciągle mam wrażenie, że zdarzy się coś złego, że ktoś nam wejdzie do mieszkania, patrzę na niego wieczorem i boję się, że na drugi dzień umrze i już go nie będzie, spędzam z nim dosłownie każdą chwilę jakby zaraz miała stać się katastrofa
tldr jedyny neuroleptyk jakiego nie brałam to rxulti i klozapol a i tak biorę już 6 leków więc gówno mi to da
jedyną szansę jaką widzę to znowu wejść na wyższą dawkę haloperidolu, bo ja się wykończę psychicznie, nie mogę spać, bo ciągle się budzę i mam wrażenie, że ktoś chodzi po mieszkaniu, mam dosyć swojej głowy
#depresja #schizofrenia #psychiatria
  • 25
  • Odpowiedz
@lukija: Jaka jest szansa, że takie coś się wydarzy? A ludzie, co mieszkają na parterze, albo w domkach, okna nisko, dużo łatwiej o włamanie. Ja mieszkam w Holandii, tutaj popularne w domach są szklane drzwi wejściowe, powiedzmy tak 80-90% drzwi, to szyba. Ja mieszkam w mieszkaniu w bloku i tu jest akurat trochę tak w stylu amerykańskim, trochę absurdalnie to nazywają tutaj galerią. Jest taki jakby długi korytarz zewnętrzny, jak
  • Odpowiedz
@lukija bardzo ci współczuję. Mam problem ze spaniem i stanami lekowymi (przed spaniem) od 4. roku życia, ale nigdy nie było to tak silne jak to opisujesz. Trzymaj się tam i może to zabrzmi głupio, ale w domu nie ma nikogo obcego, drzwi są zamknięte na cztery spusty, żelazko jest odłączone z prądu, będzie dobrze, można spać
  • Odpowiedz
zamontowanie nowego zamka w drzwiach to sadzi, że to niepotrzebne, a ja bym się czuła dużo spokojniej,


@lukija: Obawiam się ze by zamontował, to zaraz wymyśliłabyś (tzn twoja głowa) nową rzecz do zmiany.
  • Odpowiedz
@lukija: ostatnio mialem lekki atak paniki, nie wyobrazam sobie mieć tak cały czas, to musi być bardzo trudne. Nic sie na tym nie znam, więc pozostaje mi życzyć powrotu zdrowia i spokoju.
  • Odpowiedz