Wpis z mikrobloga

Janusz Tracz najbardziej szanowany przeze mnie samiec alfa z dużym khutasem w historii polskiego kina, który pokazywał innym, że to on jest szefem, okazując omikronom i soyakom swoją dominację. Wzbudzał strach i szacunek, pokazując , że w biznesie, jak i w życiu wygrywa zawsze on. Był chadem, który rządził babami i nie pozwolił żadnej sobie wejść na głowę, do tego ruchał dużo młodych płodnych Julek. Janusz ma mój szacunek. Pewnie od tej dominacji jego duży khutas mu eskplodował i musiał mikrusom pokazać swoją dominację genetyczną, że ma dużego. Janusz ma gigantycznego. Ma dużego szanuję go. Natura.
#janusztracz #plebania #dickpill #dickpillscience #natura #samiecalfacontent #samiecalfa #sigmamalegrindset #sigmamale #chad
Die_Natur - Janusz Tracz najbardziej szanowany przeze mnie samiec alfa z dużym khutas...

źródło: temp_file1004829586618479037

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@model_wygenerowany_na_wykoppl proszę nie obrażać Janusza Tracza największego samca alfy w dziejach ludzkości i jego wyczynów, wynikających z racji posiadania dużego khutasa. Nie muszę tłumaczyć dlaczego to wynika z posiadania giganta, bo nie od dzisiaj wiadomo, że duży khutas to droga i wyznacznik udanego życia, bo to rzecz, która jest niezbędna i nią wzbudzasz szacunek. Natura.
  • Odpowiedz