Wpis z mikrobloga

350 500 + 145 + 217 + 282 + 547 = 351 691

Wisła 1200. Moj debiut w ultra.

Czas: 106h 36min

Pierwszy dzien 547km longiem, co było dwukrotnoscia mojej poprzedniej zyciowki. Kolejne 281km, 217km i 145km.

Impreza dosc specyficzna, unikalna w swojej formie, bardziej nastawiona na przygody, niz faktyczna jazde na rowerze. Bardzo duzo terenow, wałów, lasow, płyt, wpychania roweru, single traków, jazdy po łąkach, błota. Świetny klimat i niezapomniane przygoda, niemniej jednak podczas jazdy czlowiek ma wieloktornie dosc i mowi sobie nigdy wiecej czegos takiego.

#rowerowyrownik #gravel #rower #rowerowywroclaw

Skrypt | Statystyki
FANZ0UN - 350 500 + 145 + 217 + 282 + 547 = 351 691

Wisła 1200. Moj debiut w ultra.
...

źródło: IMG_4088

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@ChlopoRobotnik2137: Miejsce 60. A na czym jezdzisz? Ludzie jada na wszystkim Wisle ;) Nawet jeden z uczestnikow na Wigry 3 i dojechal.

Dla wiekszosci osob (poza czolowka) Wisla to impreza gdzie sie nie do konca scigasz, co bardziej chcesz dojechac lub pobic swoj poprzedni czas.

Wagabudnowego spotkalem na stacji jak robil chwile przerwy, to wtedy jeszcze jechal. Jego film widzialem, mial pecha. Na trasie jest sporo awarii, teren trudny. Sam
  • Odpowiedz
@FANZ0UN: mam meride silex 700 chyba. Widzialem tez inne wyscici i tam ludzie jezdza ze srednia 30km/h co dla mnie jest nieosiagalne, bo nie mam tyle przelozen. Takie jechanie dla samego jechania to tak malo mnie bawi. Jak jechac to po pierwsze miejsce :D
  • Odpowiedz
  • 1
@ChlopoRobotnik2137: To jest rajd troche innego rodzaju ;) Ja co prawda nie mam za duze doswiadczenia bo to moje pierwsze ultra, ale jak rozmawialem z ludzmi to raczej opinie sa takie ze jak chcesz sie scigac gravelem to sa inne, lepsze miejsca do tego niz Wisla gdzie jest wieksza przyjemnosc z jazdy ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@Emble: No d--a do wymiany po Wisle ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to kazdy ma ta sam trase, wiec sam tez mam ogromny szacunek do kazdego kto to jechal i przejechal. Teraz wiem jak to wyglada na zywo, a ogladalem wiele filmow na YT z Wisly i to nie oddaje tego jak tam naprawde jest i jak sie czujesz podczas jazdy.
  • Odpowiedz
@FANZ0UN: myślisz, że gravel to optymalny wybór? Czy na XC na jakiś cieńszych oponach też spoko? Mam tylko rower XC i zastanawiam się na ile to ma sens. PS. kozacki wyczyn!
  • Odpowiedz
  • 2
@Trombe: Moim zdaniem standardowy gravel to nie jest najlepszy wybór. Jakas hybryda gravela z mtb, czyli np. gravel z amortyzacja bylby idealny na Wisle. Sporo uczestnikow jechalo na MTB i mieli dobre czasy. Ja tracilem czesto na wybojach po jechalem po woli bo miejscami kregoslup i d--a juz nie dawaly rady od ciaglych wibracji. Co do XC to moim zdaniem nie jest to zly wybor. Cienkie opony to nie wiem,
  • Odpowiedz
  • 2
@vertoo: No nie planowalem tego i nie sadziłem że dam rade. Widocznie emocje, adrenalina na wyscigu robią swoje ;) Miałem spać na ~230km ale doradzili mi ze kolejne ~100km jest dobry asfalt wiec warto jechac w nocy. Pozniej nie czulem sie spiacy rano wiec nie bylo sensu isc spac o 5 i tak jechalem do ~19stej nastepnego dnia (Pulawy) gdzie zabookowalem nocleg i wyszło 547km.
  • Odpowiedz