Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie iście dla #teczowepaski i #socjologia z #psychologia

Napiszę wprost bo już mnie to zastanawia a z drugiej strony męczy, jak rozpoznać czy ktoś jest gejem?
Mam kolegę w pracbazie, który bardzo lubi przymilać się do koleżanek- wręcz powiem że po prostu podbija do pierwszej lepszej Pani od HR i zaczyna jej słodzić jaka jest ładna i że świetnie dziś wygląda XD, kiedyś zapomniałem o kawie którą zostawiłem w biurze to przyszedł i mi przyniósł mówiać ,,Pańska kawa została w biurze szkoda aby wystygła". Kolejna ciekawa rzecz to jego mimika i zachowanie styl i ubiór, ubiera się dziwnie jak na osobę z rejestracji jak konkretnie nie będę opisywał bo jest to dość specyficzny ubiór a nie wiem czy czasami nie ma konta na wykopie i tego nie przeczyta, włosy charakterystycznie układa na szczotkę albo jakąś lokówę w przedziałek na prodzie (nie wiem jak to się dokł. nazywa) i chodzi też jakość tak... XD jak kobieta, pukając do drzwi nie używa palca a czterech palcy i idzie zawsze poznać, że to on po samym puknięciu w drzwi. Czy to homoseksualista, czy takie coś już o tym świadczy czy po prostu jest taki miękki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Powiem ci tak: życie to nie film, nie każdy laluś jest gejem, a nie każdy przypakowany byk z brodą to hetero. Jeśli tak się zachowuje to oczywiście jest duże prawdopodobieństwo że to "stereotypowy gej", ale odpowiadając na twoje pytanie: można to rozpoznać pytając wprost, jeśli faktycznie tak cię to interesuje. Ciuchy, cechy zachowań czy fryzura nie świadczą o tym że ktoś jest od razu gejem. Inna sprawa, nie wiem
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: Mario co nie dojechał do Berlina np. Jakby tak było statystycznie to lataliby w koronkowych majtkach, golili klaty, ważyli po 60 kg max, a i szminka plus makijaż też musowo, a tutaj bywają tacy co nikt nie stawiałby na nich, że oni nie hetero
  • Odpowiedz
@jestemjakijestem1212: serio ktoś ma aż taki problem że musi od razu w------l spuszczać jak się ktoś zapyta czy miałby ochotę wyskoczyć na zapoznawcze p--o bo mu się podoba?

To jest aż takie wielkie ugodzenie w ego samca alfa, zamiast zwyczajnie odpowiedzieć że woli laski i jest hetero? Trąci trochę jakby ktoś taki był albo nie do końca normalny i miał jakiś większy problem albo był mega wielkim platkiem sniegu XDD
  • Odpowiedz