Wpis z mikrobloga

#przegryw Dlaczego żadna partia nie ma w swoim programie czystych rzek w kraju? To byłoby piękne uczucie móc w czasie upalnej pogody na spierdotripie napić się świeżej wody z rzeki czy chociażby popływać. Niestety w Polsce większość rzek jest w ogóle poza skalą zanieczyszczenia, co oznacza, że taka woda nie nadaje się nawet do celów przemysłowych. Jedynie rzeki w miejscowościach blisko źródeł w górach mają jako tako zachowaną czystość. Niektóre natomiast jak np. ostatnio Odra nie nadają się nawet do zamieszkania przez ryby. Pozdro dla wędkarzy, którzy jedzą to co złowili xD. Nie wiem czemu nikt nie mówi o problemie zanieczyszczonych rzek. Zamiast tego aktywiści i eko świry blokują ruch na drodze, żeby walczyć z globalnym ociepleniem, na które mamy mikro wpływ jako państwo w porównaniu z Chinami czy USA. Janusze ze wsi wylewają non stop nieoczyszczone ścieki z szamba zamiast wywozić, żeby zostało pare kopiejek w kieszeni. Przykład idzie też z wielkich zakładów, fabryk, elektrowni. Czy tylko mi to przeszkadza?

#srodowisko #ekologia #polityka #rzeki #polakicebulaki #brud #smrod #bekazlewactwa
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego żadna partia nie ma w swoim programie czystych rzek w kraju?


@Czostek303: Przecież są partie pro-ekologiczne, które między innymi miałyby na celu oczyszczenie rzek.
Tymi partiami są te poglądowo i ekonomicznie na lewo.
Te poglądowo na prawo twierdzą, że skoro hindus może srać do swojej rzeki, to ochrona środowiska nie ma sensu, tak jak i ty tutaj twierdzisz, ale w stosunku do globalnego ocieplenia.

Tak więc tylko tobie to
  • Odpowiedz
@Czostek303 tyle że czyste rzeki = dowalenie kar państwowym januszexom więc zaraz populisci zarzucą ci antypolactwo, ekologiczne poglądy to lewactwo więc z automatu stajesz się eurodebilem i nikt w Polsce nie potraktuje cie poważnie
  • Odpowiedz
pamiętasz jak były śnięte ryby w Odrze i ogromną aferę? No właśnie ja też nie

@TooFast: Wtedy rządził PiS i można było kręcić aferę, a teraz już nikogo nie obchodzi.
  • Odpowiedz