Wpis z mikrobloga

https://youtu.be/3IPdzih5Rdk?si=DnlGSibJNepEVdWO

Szykuje się mała afera po tym odcinku. W skrócie, koleś otworzył kebaba i sam zapraszał Książula by ocenił jego kratowego kebsa ale miał takie nastawienie że na bank mu się ta naklejka Muala należy i kropka. Niestety Ksiażulo subiektywnie ocenił że dla niego żadna rewelacja (jak zresztą większość "kraftowych" kebabów) i ostatecznie tej naklejki nie dał. No i by na tym się skończyło ale jeszcze zrobili test czy im nie nałożyli dużo mięcha by wpłynąć na ocenę, w rezultacie dostali dwa razy większego niż osoba która później wysłali po to samo. No i się zaczęło, właściciel uniósł się ego niezadowolony i już zapowiada jego własny film na ten temat, ja osobiście jestem ciekawy bo o ile nie będzie na jego filmie jak Ksiażulo sam prosi o gratis mięsa to co tam może być? Pewnie doczekamy się pociętego wyrwanego z kontekstu materiału który nic nie wniesie. Poza tym styl pisania daje odczucia pewnego siebie Janusza który nie przyjmuje krytyki coś jak ten od #giftpol Ale zobaczymy co ma do powiedzenia, może rzeczywiście się wybroni, pozostaje obserwować.

#ksiazulo #youtube #kebab #afera
jasper-jons - https://youtu.be/3IPdzih5Rdk?si=DnlGSibJNepEVdWO

Szykuje się mała afer...

źródło: IMG_20240704_120050

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@murdoc: bo dla polskiego "pciembiorcy" janusza, jego firma to przedłużenie jego ego. Każda nawet najmniejsza krytyka to dla janusza jak splunięcie w twarz i konieczność obrony jestestwa (nieważne jakim kosztem).
  • Odpowiedz
Byłem w tym kebsie ze dwa dni po tym jak był tam książulo. Odwiedzaliśmy akurat rodzinę ze Słupska. Ogólnie smacznie ale od razu powiedziałem szwagrowi że za mało mięsa.Obsługa jak najbardziej git no i mięso samo w sobie robi wrażenie jak się kręci. Wojna z youtuberem na dobre im na pewno nie wyjdzie.Pozdro
  • Odpowiedz
@jasper-jons: ten właściciel to typowy dzban, nie wiem co on chce pokazać swoim filmem, skompromitować się chyba jeszcze bardziej, dobrze, że to wyszło, chociaż wiem jakiego kebsa omijać w Słupsku, łapcie jeszcze ich ciekawą odpowiedź na fb, mają totalnie #!$%@? i wiedzą co zrobili :D
Gedziula - @jasper-jons: ten właściciel to typowy dzban, nie wiem co on chce pokazać ...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz