Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

911

5 miesięcy po śmierci 11-letniej Danusi rodzice dziewczynki znaleźli jej telefon

5 miesięcy po śmierci 11-letniej Danusi rodzice dziewczynki znaleźli jej telefon

Telefon leżał w mule 20 metrów od miejsca zbrodni. Policja go przeoczyła.

matixrr
matixrr
z
radiowroclaw.pl
dodany: 24.04.2026, 16:21:52
  • #
    jeleniagora
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    przestepczosc
  • #
    zabojstwo
  • #
    morderstwo
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (111)

najlepsze

ToJestNiepojete
ToJestNiepojete
24.04.2026, 21:34:53 via Wykop
  • 559
Tata Danusi szukał go wykrywaczem metalu

W tym śmiesznym państwie za chwilę postawią mu zarzuty prowadzenia nielegalnych poszukiwań.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

eSUBA94
eSUBA94
24.04.2026, 23:22:25 via Wykop
  • 96
@ToJestNiepojete: w polsce nie tylko nie mówi się o tym co sie znalazło nikomu ale nawet nie mówi się o samym fakcie szukania

polski kraj w skrócie - nienawidzimy obywateli zawszelką ceną, bronimy i chronimy rosje i nigdy na nią rękę nie podniesiemy
  • Odpowiedz
raizo777
raizo777
25.04.2026, 05:27:25 via Wykop
  • 39
@ToJestNiepojete: i to za poszukiwanie zabytków bez zezwolenia. Wiem co mówię. Nieważne że ich nie szukasz i cię nie interesują, jest znikoma szansa że trafisz jakiś zabytek więc musisz mieć zgodę na poszukiwania od konserwatora zabytków i właściciela terenu. Więc jak chcesz legalnie poszukać np tego co zgubiłeś, to musisz pisać pisma, czekać na odpowiedzi, często ponaglać urzędników, by na koniec często dostać odpowiedź odmowną. W praktyce co najmniej 2-3
  • Odpowiedz
Niewidzialny_fetyszysta_na_rowerze
Niewidzialny_fetyszysta_na_rowerze
24.04.2026, 17:37:15 via Wykop
  • 338
idiotyzm. policja to s-------i jeszcze bardziej. po takim lezeniu w wilgoci na już do serwisu z tym, kąpiel w wanience ultradźwiękowej, policja tego nie zrobi, stracą dane które potencjalnie pozwolą się dowiedzieć co zaszło
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

unxtres
unxtres
24.04.2026, 20:39:46 via iOS
  • 114
@Niewidzialny_fetyszysta_na_rowerze: nie myjka tylko serwis odzyskujacy dane
  • Odpowiedz
unxtres
unxtres
24.04.2026, 21:19:08 via iOS
  • 60
@RobinSchudl: niekoniecznie, przy dużej degradacji myjka może uszkodzić np piny. Czasem lepiej przemyć alko i wylutowac ci trzeba, wtedy zależnie od degradacji albo myjka i reanimacja trupa, albo przeszczep do dawcy
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski
24.04.2026, 20:45:26 via Wykop
  • 226
policja zalicza kolejną kompromitację cwela? Nowe, nie znałem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Tylow
Tylow
Tylow
25.04.2026, 15:40:31 via Wykop
  • 10
@Markowowski: Postawię się tu trochę w roli adwokata diabła.
Kto z obecnych tu na wykopie chciały zostać policjantem. Ja zdecydowanie nie. Ostatnio miałem przyjemność rozmawiać z dzielnicowy. Chociaż ciężko nazwać to rozmową, sam nie jestem orłem intelektu jak 3/4 wykopu, ale ten pan nie wiem czy skończył podstawówkę. W mniejszych miejscowościach to jeszcze większy dramat.
Przełożeni buce, parcie na zamykanie każdej sprawy byle tylko statystyki się zgadzały. Wiecznie nie dofinansowanie,
  • Odpowiedz
rdestowiec_ostrokonczysty
rdestowiec_ostrokonczysty
25.04.2026, 19:27:56 via Wykop
  • 6
@Tylow: duża część wykopków może i ma szereg różnych zaburzeń i braków emocjonalnych. Jednak sam fakt, że na wykopie często porusza się różne tematy, od problemów społecznych, ekonomicznych po inżynierię i sport, stawia użytkowników wyżej niż przeciętnego zjadacza chleba, z którym rozmowa często jest jak gadanie z koniem.

Spotkałem na wykopie wielu inteligentnych i wykształconych ludzi, z którymi można pogadać o wielu ciekawych tematach i konceptach. Natomiast wiem, że w
  • Odpowiedz
Pokaczu
Pokaczu
Pokaczu
24.04.2026, 21:27:47 via Android
  • 75
Ojojoj psiarskie jak zwykle dały d--y? No kto by się spodziewał. Jak zwykle liczą na to, że to Obywatel rozwiąże problem tak samo jak w Bystrzycy czy Włodawie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dzon_rambo
dzon_rambo
dzon_rambo
25.04.2026, 05:03:48 via Wykop
  • 50
Tak. Policja jest od gnębienia obywateli, od wystawiania im mandatów, od pilnowania czy żyjemy zgodnie z przepisami fundowanymi nam przez nasz miłosiernie panujący rząd. No ale już na pewno nie od łapania bandytów, nie od zabezpieczania śladów no bo przecież to jest niebezpieczne no i jeszcze na robocie trzeba by się znać żeby przypadkiem śladów nie pozacierać i nie narobić nowych. U nas prawo jest dla zwykłego obywatela aby go nim j....c
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mysteri0nke
Mysteri0nke
25.04.2026, 14:16:01 via Android
  • 13
@dzon_rambo: główne cele istnienia policji to ochrona polityków i ewentualne n-----------e ludzi na protestach
  • Odpowiedz
tomo1945
tomo1945
tomo1945
25.04.2026, 15:04:30 via Wykop
  • 8
@albert-grzenkowicz: Ty od straży pożarnej to się o-------l akurat z tych trzech podstawowych służb oni robią bardzo dobrą robotę.
  • Odpowiedz
PolskiMoc
PolskiMoc
PolskiMoc
24.04.2026, 20:09:29 via Wykop
  • 49
Fun fact to Jackowski ich nakierował na telefon, a policja nie dała rady xD
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

NorbertoDeniro
NorbertoDeniro
NorbertoDeniro
24.04.2026, 20:50:43 via Wykop
  • 218
@PolskiMoc: jackowski przez cale zycie ma wizje "las i woda" tu akurat siadło.
  • Odpowiedz
PanZbigniew
PanZbigniew
PanZbigniew
24.04.2026, 20:51:35 via Wykop
  • 89
@PolskiMoc: później właśnie przez takie kompetencje asów z policji w Polsce karierę robią wróżki i jasnowidzowie
  • Odpowiedz
jamajskikanion
jamajskikanion
25.04.2026, 07:35:44 via Wykop
  • 34
Tata Danusi szukał go wykrywaczem metalu.


Panie taki zaawansowany sprzęt wyciągać? To tylko na potrzeby usługi "zaginięcie premium" jak zniknie syn polityka.

I tak s-------a to przy odzyskiwaniu danych i telefon będzie do śmieci. Szkoda ojca czasu i kasy na wykrywacz.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kocham-pati-3
kocham-pati-3
25.04.2026, 10:26:03 via Wykop
  • 30
W ogóle ta sprawa bardzo szybko zniknęła z głównych mediów. Ciekawe czemu? Nie wiem ale się domyślam( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cebulaczan
Cebulaczan
25.04.2026, 15:34:25 via Android
  • 0
@kocham-pati-3: to chyba dobrze, że nie żerują na tragedii w nieskończoność jak np. w sprawie Iwony Wieczorek. Co mieli by jesscze dodać?
  • Odpowiedz
Acozord
Acozord
26.04.2026, 09:48:43 via Wykop
  • 0
@kocham-pati-3: czyzby chodziło o ukraińskie korzenie morderczyni
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
24.04.2026, 23:20:37 via Wykop
  • 28
k---a ta sama akcja co z tymi dziewczynami z escape roomu gdzie policja o----------a pokazówkę przed kamerami aby się wykazać a telefony k---a znaleźli rodzice
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fishyCat
fishyCat
25.04.2026, 10:12:29 via Wykop
  • 17
Niewykrycie sprawcy i umożonko... pora na CSa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tomo1945
tomo1945
tomo1945
25.04.2026, 15:09:13 via Wykop
  • 8
@fishyCat: Jak k---a przecież to koleżanka zabiła
  • Odpowiedz
tomo1945
tomo1945
tomo1945
25.04.2026, 17:39:31 via Wykop
  • 1
@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen: Chyba w jej wieku była albo rok starsza a nie żaden mityczny morderca jprd weźcie se liźnijcie trochę wiedzy bo o tym było pół roku temu tak trudno wyguglowac zamiast pierdzielic o nie wykryciu sprawcy?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4407
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3229
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3128
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2378
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
2042
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #powodz
  • #klodzko
  • #polska
  • #walbrzych
  • #dolnyslask
  • #szklarskaporeba
  • #mapy
  • #wroclaw
  • #policja
  • #karkonosze
  • #heheszki
  • #cieplice
  • #nysa
  • #pogoda
  • #kiciochpyta

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking