Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko103
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

388

Bankructwo za bankructwem. TYLU upadłości nie było

Bankructwo za bankructwem. TYLU upadłości nie było

Marzec 2026 roku przyniósł ogromne zaskoczenie jeśli chodzi o dane dotyczące upadłości konsumenckich. Tak dużej liczby nie było jeszcze nigdy. Dane wskazują na to, że problem nie pojawił się w ciągu jednego miesiąca, tylko stopniowo narastał od dłuższego czasu.

FXMAG
FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 24.04.2026, 10:57:48
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    biznes
  • #
    firma
  • #
    przedsiebiorczosc
  • To Znalezisko było promowane w ramach usługi Wykop Poleca przed osiągnięciem wymaganego progu wejścia na Stronę Główną. Obecnie to Znalezisko nie jest już objęte promocją.

    Info
  • 167
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Największy wzrost bezrobocia od pięciu lat
Nighthuntero
z businessinsider.com.pl
  • 37

Komentarze (167)

najlepsze

ArtyQ
ArtyQ
24.04.2026, 13:23:20 via Wykop
  • 160
Też od maja zamykam działalność po 15 latach. Szkoda nerwów...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

markonkon
markonkon
markonkon
24.04.2026, 19:35:36 via Wykop
  • 90
@ArtyQ: Ja też. Człowiek zarabia, ale nic z tego nie ma. Trudno to nawet wyjaśnić. Szkoda życia
  • Odpowiedz
ArtyQ
ArtyQ
24.04.2026, 19:45:10 via Android
  • 135
@markonkon: Pakujesz kupę kasy w ZUS a jak potrzebujesz zrobić badania to kolejki i nawet w Luxmedzie się poddałem bo po 3 miesiącach pilnowania kiedy wstawią grafik na nowy miesiąc jak już się zarejestrowałem to dzieciak się pochorował i musiałem odwołać. Żonie przez taką fachową opiekę amputowali nogę bo przez pół roku nie mogliśmy znaleźć specjalisty, a jak się dostaliśmy to było za późno. Po co bawić się w eutanazję
  • Odpowiedz
s3kawka
s3kawka
24.04.2026, 19:44:13 via Wykop
  • 114
Więcej SUP, więcej BDO, kOBIZE, SENT i innych popi..lonych skrótów.
Ale nie ma co się martwić. W miejsce JDG, mikroprzedsiębiorców przyjdą korporacje oferując gorsze produkty, ale za to za większe pieniądze (droższe)
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sp00_n
sp00_n
sp00_n
24.04.2026, 21:12:52 via Wykop
  • 35
@s3kawka: Tak będzie, ale teraz wyzywają od Januszy ;)
  • Odpowiedz
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
24.04.2026, 22:10:48 via Wykop
  • 14
@sp00_n: @s3kawka mamy takich asów na wykopie. Masa ludzi pisze szyderczo o “ciembiorcach”, a jakiś czas temu jeden lewak nawoływał do tego, aby samochody w leasingu były specjalnie oznakowane, bo go w oczy kłuło, że ktoś jeździ fajną bryką i chciał wiedzieć czy zarobił “uczciwie” czy jednak na garbie niewolnika, czyli pracownika. XD
  • Odpowiedz
Wyemancypowanykalafiorek
Wyemancypowanykalafiorek
Wyemancypowanykalafiorek
24.04.2026, 19:14:51 via Wykop
  • 74
Ale za to zbierzemy 2% więcej butelek za 40mld rocznie ku chwale partii!
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sp00_n
sp00_n
sp00_n
24.04.2026, 21:13:35 via Wykop
  • 23
@Wyemancypowanykalafiorek: Nic nie zbierasz. Oni nie wiedzą gdzie te pieniądze są. Coś jak czarna dziura tj. ZUS.
  • Odpowiedz
Wyemancypowanykalafiorek
Wyemancypowanykalafiorek
Wyemancypowanykalafiorek
25.04.2026, 06:20:53 via Wykop
  • 6
@K-S-: W sumie odzyskujesz pieniądze, które wcześniej zapłaciłeś. Jak nic należy się podatek!
  • Odpowiedz
assin
assin
assin
24.04.2026, 20:11:10 via Wykop
  • 73
Też zamykam działalność. Po tylu próbach samobójczych przez ten syf i walenie się z urzędami. Każdy przerzuca odpowiedzialność nic się nie idzie dowiedzieć, jedyne czego się dowiedziałem to że wole żyć w szałasie i sobie polować na jedzenie bo człowiek 10000% bardziej spokojny i ma w dupie.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ivan777
ivan777
24.04.2026, 20:39:00 via Wykop
  • 28
@Shirde-_-: W USA fajne breloki sprzedają. Szkoda że u nas takich nie robią.
ivan777 - @Shirde-_-: W USA fajne breloki sprzedają. Szkoda że u nas takich nie robią...

źródło: GSdOPbYW8AAzUyb

Pobierz
  • Odpowiedz
assin
assin
assin
24.04.2026, 23:17:39 via Wykop
  • 13
@assin: Już nawet pomijam fakt tego że jak patrzę na ten kraj to mi się rzygać chcę.
  • Odpowiedz
lornemalvo77
lornemalvo77
24.04.2026, 20:42:20 via Wykop
  • 64
Za to patola wszystko+ ma się doskonale. To nie jest kraj dla przedsiębiorczych ludzi. Każdego miesiąca, kiedy przychodzi mi płacić podatki, dochodzi to do mnie ze wzmożoną siłą. P------ę to. Mam dosyć.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

P.....0
P.....0
konto usunięte 24.04.2026, 20:55:56 via Wykop
  • 43
Spokojnie recesja jeszcze sie nawet nie zaczela.....poczekajcie jak zaczna ciac deficyt i podnosic podatki.....
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WaltherW
WaltherW
25.04.2026, 13:13:14 via Wykop
  • 4
i podnosic podatki.....


@Paolo100: Nowe podatki nie są teraz w modzie. Jeszcze by się wyborcy oburzyli. Teraz są DANINY.
  • Odpowiedz
eko-port-karnowski
eko-port-karnowski
eko-port-karnowski
24.04.2026, 20:36:36 via Wykop
  • 36
Szparagi, ogórki czekają na Niemieckich polach, przecież taki scenariusz był do przewidzenia, polak jest tylko do czarnej, brudnej, tanio opłacanej roboty, tyle w temacie, jeżeli tak będziecie wybierać swoich przywódców to się to nigdy nie zmieni.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MadMan1
MadMan1
24.04.2026, 21:53:53 via Wykop
  • 0
@eko-port-karnowski: wystarczy nie głosować na KO i PSL i ich odnogi.
  • Odpowiedz
uciuuu
uciuuu
uciuuu
25.04.2026, 00:44:12 via Wykop
  • -11
@eko-port-karnowski: przecież Niemcy mają większy kryzys od nas, dlatego też u nas jest recesja, bo nasza gospodarka zależy od niemieckirj, bo tam mamy największy eksport. Ale co tam można tłumaczyć 15 latkowi z konfy.
  • Odpowiedz
Magnatowy
Magnatowy
Magnatowy
24.04.2026, 21:43:53 via Wykop
  • 31
Niewiarygodne ze artykuł mówi o upadłosci konsumenckiej a niemal wszystkie komentarze na łykopie mówią o przedsiębiorcach i złym Tusku.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

picasssss1
picasssss1
25.04.2026, 00:36:11 via Wykop
  • 8
@Magnatowy: takich właśnie mamy cieciembiorcuw, może jakby nauczyli się czytać ze zrozumieniem to by im lepiej szły interesy xD
  • Odpowiedz
pitterka
pitterka
25.04.2026, 05:33:38 via iOS
  • 16
@Magnatowy: ale wy wiecie, że przedsiębiorca na JDG odpowiada za zobowiązania całym swoim majątkiem? Myślicie, że upadłości konsumenckie, to za niespłacona ratę za konsole pees 50?;)
  • Odpowiedz
QusaQ91
QusaQ91
QusaQ91
24.04.2026, 21:34:45 via Wykop
  • 22
Widać że wykopki to teraz najbardziej ułomna część internetu. Wykop o upadłości konsumenckiej a komentarze o upadłości firm. Ja jestem w trakcie takiej upadłości już od dawna moge coś tam odpowiedzieć jak ktoś jest ciekawy.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tanaka1234
tanaka1234
tanaka1234
24.04.2026, 22:05:57 via Wykop
  • 6
@QusaQ91: Z drugiej strony zapaść gospodarcza wpływa na dochody obywateli. Łatwo przegiąć pałkę choćby na kredytach których potem nie ma jak spłacić.
  • Odpowiedz
dzumers
dzumers
dzumers
25.04.2026, 06:01:37 via Wykop
  • 4
@QusaQ91: Ja zrozumiałem doskonale czego dotyczy artykuł, że konsumentów, ale i tak musiał0em się wyżalić swoim zamknięciem.
  • Odpowiedz
manstain
manstain
24.04.2026, 21:03:42 via Wykop
  • 22
Będzie tylko gorzej, bo ceny energii rosną, a do tego dochodzą debilne unijne regulacje. Sama UE zapętliła się na śmierć, o czym ja – malutki żuczek – piszę od dawna. Nie chciała tanich rosyjskich surowców (OK, można to zrozumieć), ale to są tego konsekwencje. A UE zamiast znieść regulacje, tylko dokładała do pieca i teraz w rezultacie ma do wyboru: albo mniej przemysłu (czyli mniej zużycia energii), albo jeszcze większe uzależnienie od
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4412
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3233
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3129
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2380
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
2044
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #gospodarka
  • #ekonomia
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking