Wpis z mikrobloga

Po co chodzicie na dziwki, obspermione, z chorobami, co nie mają do was szacunku, tylko udają za kasę, żule i menele, brudasy je ruchają, i jeszcze za to płacicie.

Zamiast znaleźć sobie wygłodniałe milfisko 45-55 lat, zadbane, pachnące, wymagania maja małe, skoro mi z gębą 3-4/10 się udało wyrwać w UK 8/10 Amerykankę milfa,
Obiadki ugotują, przyniosą, bez gumy można bo ryzyko ciąży jest minimalne, a i jej bardziej zależy żeby nie zaciążyć.
Ryzyka Alimentów nie ma,rozwodu też, płacić nic praktycznie nie trzeba bo takie milfy mają już kasę swoją,
Nie grymaszą, nie kłócą się, ja sam od 5 lat odkąd ja znam to się nie pokłóciliśmy nigdy.
Do tego muszę jej dawać znać że lodzika to już wystarczy bo się przyssie jak odkurzacz i nie potrafi odpuścić. Bzyka się fenomenalnie.
I jak dobrze ruchasz to jest twoja oddana i wierna.
Same plusy.

#ruchajzbadoo #ruchajzwykopem #ruchanie #m--f #dziwki #s--s #takaprawda #oswiadczenie #przemyslenia #uk #podrywajzwykopem #chadowezycie #wygryw #logika #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#divyzwykopem
#przemyslenia
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adamsowaanon: Ale już przecież to samo pisałeś jakiś miesiąc temu, praktycznie dokładnie to samo. To jakiś taki cykliczny "humble brag" że ruchasz starą babę?
  • Odpowiedz
Ale już przecież to samo pisałeś jakiś miesiąc temu,


@Varin: przecież on o tym pisze co chwile, albo o mieszaniu rasy i problemach z tego powodu
  • Odpowiedz
Po co chodzicie na dziwki, obspermione, z chorobami, co nie mają do was szacunku, tylko udają za kasę, żule i menele, brudasy je ruchają, i jeszcze za to płacicie.


@adamsowaanon: To jest akurat prawda, ale można zrobić jeszcze lepszy ruch. Czyli znaleźć sobie taką dziewczynę która za 10,15,20 lat będzie dobrym milfem.
  • Odpowiedz
  • 1
chlop co ma 33 musi z 10 letnia starsza baba xD nawet dzieci ci nie da


@Noami: z słabą gębą więcej nie da rady zdobyć, a dzieci i tak nie chcę narazie,

a gdzie taką
  • Odpowiedz
@adamsowaanon tak ci się tylko wydaje, przypomnisz sobie moje słowa jak zacznie ci jakaś miłość wyznawać i truć D.. :) ale korzystaj ziomeczku, ja mam już ten etap za sobą. Teraz powoli mi się włącza kryzys wieku średniego hahaha
  • Odpowiedz
  • 1
@Lemurbb: ale juz mi miłość wyznała, ja jej też w sumie, bo takiej kobiety nigdy nie spotkałem,
Ja jej od początku mówiłem że nic więcej oprócz wspólnie spędzanego czasu, sexu, wakacji razem, wycieczek, opalania się, nie będzie więcej.

A w sierpniu będzie 5 lat odkąd się znamy i spotykamy.
  • Odpowiedz