Wpis z mikrobloga

Do Warszawy przyjechał niejaki Speed i robił streama ze spaceru po mieście. Pasut i Wojtek Gola (ktokolwiek to jest) biegają za nim jak psy i gdyby mogli to by mu zrobili przezodbytniczy masaż prostaty językiem.

Speed pyta ulicznego malarza czy go namaluje. Facet patrzy i mówi, że wygląda zbyt oryginalnie i nie da rady. Kiedy Speed się pyta co odpowiedział malarz tych 2 mu mówi, że facet powiedział, że nie namaluje go bo jest czarny. To jest właśnie ten lewacki rasizm.

#rasizm #bekazlewactwa #bekazpodludzi
WielkiNos - Do Warszawy przyjechał niejaki Speed i robił streama ze spaceru po mieści...
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 35
co to jest za pajac?


@bonczur jakiś influencer z USA. Ja też nie wiedziałam, ale cały twitter jest tym zarąbany, więc widziałam fragmenty. Tu np. każe ludziom czytać napis na butelce żywca mocny gaz i brzmi to dla niego jak most ni-ggas ¯_(ツ)_/¯
WielkiNos - >co to jest za pajac?

@bonczur jakiś influencer z USA. Ja też nie wiedzi...
  • Odpowiedz
@WielkiNos: nie oglądam Speeda ale nie ma co się na nim wyżywać, chłop wciela się w jakaś postać i gra swoją rolę. Każde pokolenie ma jakichś idoli. Pewnie wielu z dzisiejszych użytkowników wykopu z lat 90 miało okres że jaralo się polskimi youtuberami, poprzednie całowało po stopach Michaela Jacksona i tak to leci
  • Odpowiedz
@StdPtr: no tylko Jackson miał jakiś talent (i nie chodzi mi o talent, który łączył go z JP II). W ogóle mam wrażenie, że nastąpiła taki spadek znaczenia i jakoscj tzw. idoli, że albo już się zestarzałem albo c--j, nie wiem. Kiedyś, żeby dzieciaki były w ciebie wpatrzone trzeba jednak było coś umieć robić na poziomie ponad przeciętnym - śpiewać, tańczyć, grac na instrumencie, grac w piłę. A dzisiaj dzieciakom
  • Odpowiedz
@WielkiNos co to za g---o xD mudzin drze p---e. Wow no najlepsza komedia ever. HAHA mocniggaz ale jazda! Jestem w szoku że faceci za nim biegają jakby to był jakiś guru xD po całym mieście. Ludzie gurwa nawet za Rihanna tak nie biegali
  • Odpowiedz