Wpis z mikrobloga

Do Warszawy przyjechał niejaki Speed i robił streama ze spaceru po mieście. Pasut i Wojtek Gola (ktokolwiek to jest) biegają za nim jak psy i gdyby mogli to by mu zrobili przezodbytniczy masaż prostaty językiem.

Speed pyta ulicznego malarza czy go namaluje. Facet patrzy i mówi, że wygląda zbyt oryginalnie i nie da rady. Kiedy Speed się pyta co odpowiedział malarz tych 2 mu mówi, że facet powiedział, że nie namaluje go bo jest czarny. To jest właśnie ten lewacki rasizm.

#rasizm #bekazlewactwa #bekazpodludzi
WielkiNos - Do Warszawy przyjechał niejaki Speed i robił streama ze spaceru po mieści...
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WielkiNos: atencyjny kretyn. Dobrze wie co to znaczy bo już mu to wcześniej ktoś tłumaczył. A teraz udaje że nie wie, że to sparkling water grając atakowanego czarnego.
  • Odpowiedz
  • 8
zrób analizę Norwegii, bo nie chce mi się oglądać jego streamu, ale podobno go tam Norwegowie (bardzeij imigrancji XD) napadli


@NewBlueSky widziałam. Też jest na twitterze. Generalnie wypadliśmy nieźle, bo było kulturalnie i ludzie zza granicy też o tym piszą. Nikt tego całego speeda nie szarpał i na niego nie napadał. A tam dzicz jak widać.
WielkiNos - >zrób analizę Norwegii, bo nie chce mi się oglądać jego streamu, ale podo...
  • Odpowiedz
@WielkiNos:

Lewicowa młodzież: *wstawia memy jak to p0laczki patrzą się na murzyna w autobusie*
Też lewicowa młodzież: literalnie całym stadem goni murzyna po całej warszawie
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Właśnie miałem pisać, że w rasistowskiej Polsce zniszczono jego godność mocnym gazem i że go starszy pan nie chciał namalować, za to w cywilizowanej i postępowej Norwegii kulturalnie go tylko poszarpano, obito i naszczano (dosłownie) na niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ehhh nigdy nie dogonimy tych wspaniałych zachodnich standardów.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Pasut to jest patola do sześcianu, ale tłumaczenie nawiązuje do tego, co ten murzyn robi - oburza się na wszelkie dźwięki, które są podobne do nygas, nigas i generalnie czarunch po angielsku.
Generalnie WTF, że ludzie tak się srają jakimś influ?
  • Odpowiedz
Pasut i Wojtek Gola (ktokolwiek to jest) biegają za nim jak psy i gdyby mogli to by mu zrobili przezodbytniczy masaż prostaty językiem.


@WielkiNos: Akurat Pasut i Gola zostali właściwie zatrudnieni przez managera Speeda żeby mu towarzyszyli i robili content
  • Odpowiedz
@StrongSilentType dokładnie. kiedyś było lepiej na świecie. Ludzie doceniali innych za talent i ciężką pracę, a nie za wygłupy. Ogólnie jakoś wszyscy byli mądrzejsi i bardziej moralni.
Wcale nie jest tak, że to samo o Jacksonie, co mówicie o bohaterze posta, mógłby powiedzieć ktoś wychowany w latach 40-50 XX w. Wcale nie jest tak, że ludzie #!$%@?ą o upadku kultury i moralnej dekadencji odkąd zaczęli w ogóle pisać (Cyceron skarżył się
  • Odpowiedz
@michelney: nie dystansuje się od swojej młodości, dalej noszę koszulki z odwróconymi krzyżami.
Tylko Jackson coś umiał. Co umie ten influencer? Krzyczeć, MOST NIGGAS? albo odwalać jakiś szajs na jutubie? Jaka jest wartosc jego działalności?

Pewnie, że zawsze starzy kontestują młodych, dlatego napisałem, że może po prostu już jestem stary i nie ogarniam życia. Ale, serio, wytlumacz mi w takim razie co jest takiego w tym typie, że pol Warszawy
  • Odpowiedz
Kiedy Speed się pyta co odpowiedział malarz tych 2 mu mówi, że facet powiedział, że nie namaluje go bo jest czarny. To jest właśnie ten lewacki rasizm.


@WielkiNos: No fajnie, ale dodaj może że dwie sekundy później się roześmiali i przekazali co naprawdę malarz powiedział.

Ale po co, plusiki zgarniętę!
  • Odpowiedz
  • 0
@ATAT-2 tak było, ale nie będę sama ściągała tego ponad 2,5 godzinnego streamu i wycinała tego fragmentu jak ktoś już wyciął i dał na twitterze żeby wszystko pokazać. Poza tym liczy się sam fakt, że mu to zasugerowali, a nie że ktoś trzeci w końcu się zlitował i sprostował.
  • Odpowiedz