Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jaki macie kontakt ze swoimi byłymi? Utrzymujecie w ogóle kontakt z ex po rozstaniu? Jak tak to do czasu aż sobie kogoś znajdziecie i wtedy przegrywacie czy nie? Zawsze byłam tego ciekawa jak inni do tego podchodzą

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #niebieskiepaski #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Po co? Żeby sobie nerwy psuć? ¯\(ツ)/¯
Skoro już jest ex, to coś nie pykło. Ale z każdą jak się widzę przypadkiem na mieście, to normalnie cześć - cześć i tyle.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: większość moich ex mam w znajomych na FB. Czasem któraś się odezwie. Z nielicznymi wyjątkami mamy dobre relacje, może dlatego, że to ja je rzuciłem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ja mam bardzo dobry kontakt z jedną swoja byłą (nawet pracujemy razem), z inną kilka razy bylem na kilkutygodniowych wakacjach i czasem nawet dzwonimy do siebie, z kolejną tylko wymieniam życzenia okolicznościowe a z ostatnią nie mam wcale. No ale jestem w związku teraz więc nawet nie zabiegam o kontakt z byłymi, jakos tak czasem wychodzi bo jestem spoko XD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie mam i to zdrowe podejście dla wszystkich. Jeśli ktoś cię kiedyś nie docenił to po uj się kolegować. Mam od tego jeden wyjątek ale tam byliśmy dobrani pod pewnymi względami i ma to sens jako znajomi
  • Odpowiedz
  • 0
@carnall1 trochę to zależy jakie masz z nimi stosunki, ale moim zdaniem lepiej tego kontaktu nie mieć. Pal licho będąc wolnym ale w związku to już chore. U mnie tylko z jedną mam dobry kontakt, do pozostałych neutralny stosunek i jego brak, tylko jedną nienawidzę ale to sobie zasłużyła
  • Odpowiedz