Wpis z mikrobloga

#przegryw Ale sytuacja mnie dziś spotkała ,w nocnym autobusie oprócz mnie jechała grupa młodzieży (22-25lat) Jedna dziewczyna była wyraźnie nie przytomna a pozostali 3 lub 4 osoby próbowali ja cucić ,lecz bez żadnego efektu. Przyglądałem się temu z 3 przystanki aż w końcu postanowiłem zareagować bo jeden kretyn z tej grupy zaczął wlewać tej dziewczynie kole z puszki do ust. Podbiegłem i zapytałem co on wyprawia? Pouyczałem ,że nie powinien tak robić bo dziewczyna się zachłyśnie i będzie źle. Spojrzałem na tą nieprzytomną a ona blada jak ściana a na czole pot. Od razu co mi przyszło do głowy to sprawdzić czy w ogóle oddycha i przyłożyłem jej dwa palce do nosa. A ten idiota odepchnął moją rękę. Wykrzyczałem ,że muszą natychmiast zadzwonić na pogotowie i jeżeli jeszcze raz mnie dotknie to też będzie go potrzebował. Nie ukrywam ,że też byłem ostro zrobiony. Wydawało mi się ,że ta laska ledwo oddycha a te barany ,jak by chcieli powiedzieć ,że zaraz ona wstanie i nic jej nie jest. #!$%@?łem się i odleciałem do kierowcy i mówię ,że ma się zatrzymać bo zaraz będziemy mieli zwłoki na pokładzie. Zrobił to i razem podeszliśmy do tej dziewczyny. Te durne już nie były tak wyszczekane. Pi chwili była już karetka i po reakcji ratowników wnioskuje ,że to nie było przepicie a raczej zapaść gdyż musieli ja natleniac. Mam nadzieję ,że dziewczynie nic nie jest. A tym jej pseudo znajomym życzę wszystkiego nie najlepszego gdyż za tak skrajna głupotę dziewczyna mogła przypłacić to nawet życiem w moim mniemaniu. #!$%@? nie odpowiedzialna ,tiktokowo oskarowa głupota
  • 28
  • Odpowiedz
@kornel-mir byłem kierowca karetki, właśnie skończyłem zmianę. Łasce nic nie jest, ale coś dostała. Jest duża szansa że tabletkę gwałtu, ale nie jestem w stanie tego potwierdzić. Dobrze zrobiłeś
  • Odpowiedz