Wpis z mikrobloga

@abuk123: kiedy właśnie depresja to jest takie zobojętnienie że w zasadzie w byle co się ubierasz, jesz tylko tyle ile ci trzeba do przeżycia, dbasz tylko o podstawy higieny jeśli w ogóle dbasz i tak sobie latasz od jednej gówno roboty do drugiej a jak ktoś ma w ku*we naiwnych starszych to mu pozwalają za darmo mieszkać u siebie.
  • Odpowiedz
#!$%@?, ja jak dostałem kombo pregabalina + bupropion to się czułem lepiej niż przed deprechą, normalnie jak naćpany. Dodatkowo na kryzysowe sytuacje benzo i jestem ustawiony.
Różne są leki i różnie działają, nie każdy antydepresant zamienia Cię w zombie... Są nawet leki AKTYWIZUJĄCE - jak sama nazwa wskazuje, aż chce się wstać z wyra.
@abuk123: @OpowiesciDziwnejTresci @Kebab_po_browarze
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer mordo bo dostałeś leki typowo narkotyczne pręga + buproprion XD, praktycznie nikt tego nie wypisuje tylko jakieś placebo SSRI, DRI są bardzo skuteczne ale mogą i często działają narkotycznie (dlatego sa skuteczne ¯_(ツ)_/¯) wszystko kwestia dawki i niosą ryzyko uzależnienia, dlatego koncerny farmaceutyczne tego tak nie pchają
  • Odpowiedz